Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'granaty' .
-
Granaty "Vip" Psuja zabawe na serwerze! :(((( </3
MIKE G aka Wiadrolapacz opublikował(a) temat w Kosz
Nastepna sprawą sa 2 granaty którzy posiadaja grzcze z "vip" wedlug mnie i innych graczy psuje to tylko zabawe gdyż jeden He wystarcza by wysadzic kilka osob a co za tym idzie to strasznie wkurwiajace :) dużo graczy na serwerze sie na to skarży ale boją sie o tym mówic dlatego ja stanąłem na Czele buntu rebeliantów przeciwko 2 he z zwiekszonymi obrażeniami :) Pozdrawiam MIKE G aka Zielone Płuco :) Ponawiam ponawiam :) bede pisal to dopók to sie nie zmieni -
Witam. Dziś kolejny poradnik. Tym razem postanowiłem wrzucić filmik, który będzie pokazywał jak skutecznie zająć bs'a na mapie Overpass. W internecie mało jest filmików z mapy Overpass więc postanowiłem go wykonać. Nie będę się rozpisywał, tylko zapraszam do oglądania, oceniania, łapkowania i subskrybowania kanału, ponieważ motywuje mnie to do pracy.
-
Zachęcam do subskrybowania i łapkowania, ponieważ motywuje to do dalszego działania :)
- 1 odpowiedź
-
- 3
-
-
- granaty
- terrorystów
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Kolejny filmik z granatami, tym razem jest to mapa de_mirage. Według mnie te podstawowe granaty dymne powinien znać każdy kto gra mm na tej mapie. Miłego oglądania :)
-
Najwięcej czasu spędzam na grze, na modzie only dd2. Jak pewnie większość wie, na początku kwietnia wyszedł update, który nieco zmienił mapę de_dust2 i lot granatów dymnych. Z racji tych dwóch powodów przygotowałem poradnik dotyczący właśnie tych granatów oraz dodałem kilka flash-y . Mam nadzieję, że zostawicie jakąś ocenę i komentarz pod filmem :)
-
[KOSZ] Granaty "Vip" Psuja zabawe na serwerze! :(((( </3
MIKE G aka Wiadrolapacz opublikował(a) temat w Kosz
Nastepna sprawą sa 2 granaty którzy posiadaja grzcze z "vip" wedlug mnie i innych graczy psuje to tylko zabawe gdyż jeden He wystarcza by wysadzic kilka osob a co za tym idzie to strasznie wkurwiajace :) dużo graczy na serwerze sie na to skarży ale boją sie o tym mówic dlatego ja stanąłem na Czele buntu rebeliantów przeciwko 2 he z zwiekszonymi obrażeniami :) Pozdrawiam MIKE G aka Zielone Płuco :) -
Postanowiłem napisać mini poradnik jak zbindować granaty. A więc tak : 1. Otwieramy konsolę za pomocą klawisza "~" 2. Jeżeli chcemy zbindować granat wybuchowy piszemy : bind c "hegren" 3. Jeżeli chcemy zbindować granat oślepiający piszemy : bind x "flash" 4. Jeżeli chcemy zbindować granat dymny piszemy : bind z "sgren" Oczywiście jak ktoś chce może zbindować to na innych klawiszach, ja podałem tak jak ja mam czyli - c / x / z Mam nadzieję, że wam się to przyda. W razie jakichkolwiek problemów piszcie mi na PW. Liczę na browarka ; ) Poradnik napisany przeze mnie, zakaz kopiowania na inne fora bez mojej zgody.
