baksik Opublikowano 17 Listopada 2019 Elitarny Fragowicz Opublikowano 17 Listopada 2019 21 godzin temu, Dragg0n napisał: strasznie łatwo takiego Ghosta zabić raz, że go słychać a dwa, że widać jego cień Jedno pisze na forum ze łatwo go zabic , ale na grze napisał prawdę https://www97.zippyshare.com/v/gGbc8bjz/file.html GET, 17 Listopada 2019 To jest temat dotyczący klasy, wiec bez kłótni...
Dragg0n Opublikowano 17 Listopada 2019 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 17 Listopada 2019 (edytowane) @ baksik xD chyba nie zrozumiałeś. Te zdanie do Ciebie było prowokacją, której nie uległeś bo chciałem wyśmiać Twój sposób gry koczowania na mnie przy SG więc po prostu zapytałem wprost, czy bez SG nie jest tak łatwo ? zresztą jak na mapie z Hostami (nie pamiętam zbytnio nazwy) stoi się w rogu mapy i strzela przed siebie to nie dziwie się czemu tak narzekasz na problem z zabiciem Ghosta. Edytowane 17 Listopada 2019 przez Dragg0n z powodu dodania pewnej informacji 1
Rekomendowane odpowiedzi