Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
21 godzin temu, Dragg0n napisał:

strasznie łatwo takiego Ghosta zabić raz, że go słychać a dwa, że widać jego cień

Jedno pisze na forum  ze łatwo go zabic , ale na grze napisał prawdę https://www97.zippyshare.com/v/gGbc8bjz/file.html

GET,
To jest temat dotyczący klasy, wiec bez kłótni...
Opublikowano (edytowane)

@ baksik  xD chyba nie zrozumiałeś. Te zdanie do Ciebie było prowokacją, której nie uległeś bo chciałem wyśmiać Twój sposób gry koczowania na mnie przy SG więc po prostu zapytałem wprost, czy bez SG nie jest tak łatwo ?

zresztą jak na mapie z Hostami (nie pamiętam zbytnio nazwy) stoi się w rogu mapy i strzela przed siebie to nie dziwie się czemu tak narzekasz na problem z zabiciem Ghosta. 

Edytowane przez Dragg0n
z powodu dodania pewnej informacji
  • Śmiech 1
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności