Jump to content

Witaj na naszym Fragowym forum!

Przyszły Fragowiczu, zarejestruj się teraz na naszym forum, aby uzyskać na nim dostęp do wszystkich funkcji.
Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć tematy, zamieszczać odpowiedzi do istniejących wątków, konwersować z innymi użytkownikami forum, dodawać reputację użytkownikom, publikować lub aktualizować własne statusy, a także zarządzać w pełni swoim profilem i wiele, wiele więcej...

Zespół FGTeam

AWP wkracza do akcji...

Na dniach rusza nowy serwer CS:GO AWP No-Scope!

Nowy ranking w CS:GO!

Z przyjemnością informujemy naszych Fragowiczów,
iż udostępniliśmy Wam nową wersję rankingu na naszych serwerach CS:GO!

Graj na naszych serwerach i zdobądź koniecznie rangę Global Elite!

MTA:DayZ wraca w grudniu!

Wraca nasz legendarny serwer MTA:DayZ...

Śledź naszego FanPage, a dowiesz się jak przebiegają beta-testy!

Mategros

[KOSZ] Odwołanie od bana - Mategros.

Recommended Posts

Nick podczas gry: Mategros 
Nick admina: - 
Powód bana: Ban na sieci. 
Data zdarzenia: Około 6 miesięcy temu. 
Opis zdarzenia: Około 6 miesięcy temu dostałem bana na moje główne konto na forum - @ Mategros . Kiedyś grałem na serwerze i zostałem zbanowany z powodem "Ban na sieci".

Chciałbym wszystkich za to przeprosić, i bardzo bym chciał uczestniczyć nadal w tym projekcie - Fragujemy.com. 

Zależy mi na odblokowaniu na serwery, i odblokowanie mojego głównego konta na forum. Bardzo was proszę. 

• Laugh 1

To chyba jakiś żart...jak mnie pamięć nie myli to raz już odwaliłeś za co zostałeś zbanowany po czym się nad tobą zlitowali i dali ci szanse...której nie wykorzystałeś bo po jakimś czasie znów odwalałeś, więc się już nie kompromituj.

• Shoot frag! (+) 1

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.

• Smutek 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By rafix1482
      Nick podczas gry: rafix
      Nick admina: Michalek 
      Powód bana: Brak kultury 
      Data zdarzenia: dziś 
      Opis zdarzenia: Powiedziałem graczowi 2 niecenzuralne słowa bo blokował mnie w campie a 2 rundy później ban na tydzień brak kultury 
    • By borbiasztv
      Nick podczas gry: borbiasztv 
      Nick admina: zapomnialem jaki mial nick - juz wiem yellowski1 
      Powód bana: Zegnamy dlugosc - na zawsze
      Data zdarzenia:  14.11.2019r. ok. 20:00 
      Opis zdarzenia: Dostalem kicka nie wiem za co skoro jakis ten admin co mnie zbanowal - nie pamietam zbyt jego nicku powiedzial ze typek co siedzi z nim w kampie jest nienormalny z jakiegos powodu i ja napisalem ze chyba ma nie rowno pod sufitem zeby zazartowac po czym dostalem kicka i spytalem za co dostalem kicka i ze troche slabo bo mialem 30 punktow zombie i nic nie odpowiedzial po czym gadal jakies glupoty pt. "zobacze demko i masz bana na 7 dni" ja do niego mowie ze grozby sa karalne zeby sobie pozartowac a ten bierze wszystko na powaznie i ostatecznie skonczylo sie tym ze powiedzialem ze ja place na serwie za vipa i ze daje mu forse a on mi grozi ze da mi bana na week no i w sumie skonczylo sie to ostatecznie permem. /////// chcialem dodac do tego ze pare osob pisalo ze admini naduzywaja praw itd i zeby sie gosciu ogarnal. Albo ja jestem jaki chory na czaszke albo typy nie maja humoru sa sztywniakami przed kompem 24/7 i tryharduja na jakims serwie. Wydaje mi sie ze jakos super mega nie popelnilem zbrodni ale moze jestem zjebany jakis czy cos. Chce ub mam tam vipa jeszcze na jakis czas i nie chce stracic.

• By ♥ηυтєℓℓα
      Nick podczas gry: Offnest
      Nick admina:Turbo Laczek
      Powód bana: Wyzwanie Admina
      Data zdarzenia: 12 Listopad godz ok.18
      Opis zdarzenia: Pisałem z pewnym adminem i obraziłem admina Turbo Laczek od lamusów ten zamiast dać mi bana dał gaga na serwerze a na chacie serwerowym wcale go nie obrażałem.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy