Jump to content
Karlikovyy

[KOSZ] Permamentny Ban

Recommended Posts

Dzisiaj chcąc sobie zagrać na jednym z serverów fragujemy.com (ONLY AWP) natrafiłem w pierwszej sekundzie na komunikat, że zostałem permamentnie zbanowany. Nie wiedziałem o co chodzi więc wszedłem tutaj na stronę internetową fragujemy i okazało sie, że Ban jest ten spowodowany DUPLIKATEM KONTA, czego ja nie robiłem. Proszę o wyjaśnienia (nickname na Steam : Tate z pracy),  jak również odbanowania mnie za  niewinne kary permamentne

2019-10-12.png

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Fer'N
      Nick podczas gry: Fer'N
      Nick admina: Paweł Jumper wh
      Rodzaj kary: ban 
      Powód kary: Reklama serwerowni 
      Data zdarzenia: 01.06.2020 godzina 1:00
      Opis zdarzenia: Gdy zabito mnie w windzie powiedziałem : No ty mendo. Bez agresji spokojnym tonem, jak się okazało pan admin był tym bardzo oburzony, napisał na chacie żeby było widać jego taga i się zaśmiał że zaraz mute dostane. Lekko mnie to zdenerwowało i powiedziałem że ma 15 lat (zgadłem) i jedyne czym może się pochwalić to adminem na serwerze, odparł że zaraz mogę dostać bana jak się nie podoba. Tu przechodzimy do sedna sprawy, powiedziałem że jak jest taki cwany to niech wbije na [email protected]*je*my to ja mu mogę dać bana (W ogóle jak w dobie dużych serwerowni które są znane każdemu zacytowana nazwa jest uznawana za słowo tabu XD) na co nasz ,,adminek" odparł ..UUUUU NO TU JUŻ REKLAMA SERWERA ZA TO BĘDZIE BAN NA 7 DNI". Do mojej sprawy przyłączyło się 2 graczy którzy mówili mu że przesadza i się za bardzo napina. Ostatecznie powiedziałem : ,,Dobra to tylko gra nie ma co się pruć zapomnijmy o tym" Po czym dostałem piękną banicje na 7,5 dni pod tytułem reklama serwerowni XD
      p.s Pozdrawiam admina który wbił przed nim testować mape, swój chłop i przede wszystkim normalny

• By Filip Stormowski
      Witam. jaki jest czas standardowy na rozpatrzenie bana przez moderatora?
    • By God Damn
      Nick podczas gry: p1xa
      Nick admina: Speedy [?]
      Rodzaj kary: ban
      Powód kary: 7 dni 
      Data zdarzenia: hmm no tak z 3 dni temu, o ktorej godzinie to nie mam pojęcia, ponieważ przy próbie napsiania odwołania od razu forum nie działało
      Opis zdarzenia: No więc tak, gram sobie na serwerze z dobre 6h nagle wszedł jakiś kolega z niskim ilorazem inteligencji który zaczął mnie wyzywać, prawdopodobnie dlatego ze dostawał cały czas banie po prostu się spłakał, a wiec odpowiedziałem mu jakimiś 3 słowami (nie było nic o rodzicach dlatego jestem oburzony ze ban na 7d) i od razu ban a on jak cos tam szczekał z dobre 20 min to adminek nic, wiec teraz sie pytam czy ten pajac to był koleżka tego admina czy admin też się spłakał? 
      Z tą administracją to tak jak z policją coraz częsciej za duże uprawnienia mają i im sie przewraca w głowie, czekam na wyjasnienie pozdrawiam
  • Create New...