Jump to content
Sign in to follow this  
GET

[CS:GO] Dyskusja o zmianach na serwerze DEATHMATCH

Recommended Posts

Dyskusja o zmianach na serwerze DEATHMATCH

Tutaj możecie dyskutować o zmianach, które trzeba wprowadzić na serwer lub o tym, co zostało już wprowadzone.

Zapraszamy!

Wnoszę o zmianę dwóch dość irytujących respów na mapie de_cache.
1).
1.thumb.png.9b4ecf7f5208af725559aa5c11bf6e8f.png (connector)
- problem z tym respem jest taki, że jesteśmy ze stackowani w skrzynce i nie możemy się ruszyć i musimy czekać, aż ktoś nas zabije lub wpisać "kill" w konsoli.

2).
2.thumb.png.01e2a114393234f79fd6f1afb1ee4d66.png (cement na midzie)
- problem z tym respem ( o ile ten resp ciągle istnieje, bo wcześniej był, a teraz jak chciałem zrobić ss'a to nie zrespiłem się w nim przez całą mapę ) jest to, że o ile możemy się ruszyć, to
sprawia to dość duże problemy.

Edited by Emekk
  • Shoot frag! (+) 1

Poprawione.

@ Emekk  takich spawnów jest więcej, nie tylko na mapie de_cache. Żeby się "uwolnić" wystarczy przytrzymać ctrl, albo ctrl i skakać jak opętany.

Pogram i porobię ss'y tych spawnów, znajdę więcej to podeślę.

• Shoot frag! (+) 1

Siema,

Pograłem parę minut na DM i jedyną rzeczą, która była irytująca to odpalające się powtórki raz na 2-3 śmierci. Według powinne one być całkowite usunięte z Deathmatcha, bo przeciez na tym serwerze chodzi o to żeby jak najszybciej się respić i napierdalać.

• Shoot frag! (+) 2

3 godziny temu, Hayu napisał:

@ Emekk  takich spawnów jest więcej, nie tylko na mapie de_cache. Żeby się "uwolnić" wystarczy przytrzymać ctrl, albo ctrl i skakać jak opętany.

Pogram i porobię ss'y tych spawnów, znajdę więcej to podeślę.

Wszystkie spawny zostały przeze mnie już sprawdzone. I uwierz mi, ale był tylko 1 spawn, który blokował, czyli ten o którym napisał @ Emekk . Dodatkowo na dust2 przerobiłem parę spawnów, niektóre usunąłem, a na mirage dokonałem korekty ( szczególnie zlikwidowałem spawny w powietrzu, przez co był efekt skoku ), zaś cache zrobiłem całkowicie od nowa.

2 godziny temu, k4rlos napisał:

to odpalające się powtórki raz na 2-3 śmierci. Według powinne one być całkowite usunięte z Deathmatcha

Dziękuję za zgłoszenie. Błąd wynika z faktu, iż konfigurowałem od podstaw serwer dziś w nocy zmieniając jego tryb z competetive na casual. Możliwe, że przez to zapomniałem o powtórce, zaraz poprawię.

Pozdrawiam 

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By ShoxX
      Nick jakiego używasz: Shox
      Staż gry na serwerze: jakies 35 godziiin 
      Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: takakak
      Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:  NIE
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]
      -jestem kox
      -bylem juz adminem 3 razy na innych serverach wiec jestem x2 kox
      -mam seksowny glos
      -umiem latwo rozpoznac haksora 
      -jestem totalnym mistrzem, szefem w ta gre kazdy mnie kocha

Oświadczam, iż przebywam na serwerze:  po poludniu,  wieczorem 
      Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/id/MamGeja/
    • By GET
      Spis dostępnych map na serwerze ZOMBIE INFECTION

W tym temacie znajdziesz listę map dostępnych w danych godzinach, w kolejności alfabetycznej!

Dostępne mapy escape w godzinach:
      13:00 - 18:00
      ze_airstrike_dp ze_campescape_lg ze_dust_escape_remake_dp ze_escapetrain ze_south_escape_b2  
      Dostępne mapy w godzinach:
      13:00 - 23:00
      zm_2010_fix zm_2day zm_3rooms zm_adytzasfantu zm_anekin_house_v4 zm_aztec_infinity zm_battleground_foda zm_bunkiery zm_caca zm_clinic_emergency zm_cobra zm_colores zm_colors zm_compilation zm_cross zm_crystal zm_csdevils zm_darktown_2020 zm_delta_zone zm_domek zm_dust2_2k15 zm_dust2_long zm_dust_world zm_dust_world_wwz zm_effect zm_energy zm_epic_kamp zm_ez zm_fa_world_3 zm_fg_anekin_remix zm_fg_bunkiery zm_fg_defense zm_fg_las zm_fg_scary_house zm_five zm_forffun zm_fox zm_frosty zm_fun_world_b zm_gbox5 zm_gbox6 zm_gbox7 zm_going zm_good_kamp_v2 zm_green zm_horror zm_hs_hangar zm_ice_attack_af zm_ice_attackv2_lg zm_ice_csd zm_iceworld_humans zm_inferno_nature zm_jw zm_kill_duster zm_killdust2 zm_krkestyle zm_madafakus zm_madera_box zm_minecraft_sdl zm_minicompu zm_minifive_lab zm_neris zm_nokaut zm_oblivion zm_ojciec zm_perfect zm_poland zm_queens_d2 zm_sadage zm_sdl_house zm_snow_attack zm_snowing zm_terrible_invasion_v2 zm_toxic_house2 zm_trakinax_tubo zm_urbanstep zm_vicetone zm_virus zm_winter zm_winterdust_mini zm_wiocha_final2 zm_wooden_house_rmx zm_zonecs  
      Dostępne mapy w godzinach:
      23:00 - 13:00
      oraz poniżej 16 graczy na serwerze
      zm_2day zm_anekin_house_v4 zm_aztec_kamp_garf zm_bunkiery zm_cobra zm_colores zm_colors zm_crystal zm_darktown_2020 zm_delta_zone zm_domek zm_dust2_long zm_dust_world_wwz zm_effect zm_energy zm_ez zm_fa_world_3 zm_fg_las zm_fg_scary_house zm_fox zm_frosty zm_fun_world_night zm_gbox5 zm_gbox6 zm_gbox7 zm_going zm_green zm_horror_mix zm_hs_hangar zm_ice_csd zm_jw zm_krkestyle zm_madafakus zm_madera_box zm_minecraft_sdl zm_minifive_lab zm_nokaut zm_oblivion zm_ojciec zm_perfect zm_poland zm_sadage zm_sdl_house zm_snowing zm_terrible_invasion_v2 zm_toxic_house2 zm_trakinax_tubo zm_winter zm_winterdust_mini zm_wiocha_final2 zm_wooden_house_rmx zm_zonecs  
      ---

Chciałbyś, aby Twoja mapa znalazła się na tej liście?
      To bardzo proste! Złóż propozycję w dziale:
      https://fragujemy.com/topic/13180-propozycje-nowych-map-dyskusja/

• By GET
      Granice spawnu na serwerze DD2

• Create New...