sQud Opublikowano 27 Marca 2016 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 27 Marca 2016 Według mnie 19 akcja jest najśmieszniejsza .. Jakie jest Wasze zdanie? :D Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.