Skocz do zawartości

Przywrócenie zmiany mapy.


Szaku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, grając ten nowy system dwudziesty pełnych rund, mogę stwierdzić, że jest zbędny. Dlaczego? Ponieważ drużyna, która przegra nie ma jakiejkolwiek chęci do gry, rozgrywka bez sensu się dłuży i ludzie są zniesmaczeni. 11 wygranych rund - zmiana mapy jest najlepszą opcją. 

 

  • Właściciel
Opublikowano

Cześć,

 

Tu chodzi przede wszystkim o to, aby był jeszcze większy drop niż dotychczas. Jeżeli jest tak, że za mało rund się odbędzie, np. powiedźmy 10-11, może to spowodować, że dropu po prostu nie będzie. Dlatego zmiana i wydłużenie do 20 powinna wpłynąć na jakościowo lepszy drop. Przypominam także, że jest to FFA i serwer publiczny, każdy może wejść i nie może tak krótko trwać mapa. Trzeba odróżnić TP od FFA. Na TP u nas jest 24 rund, po 12 wygranych przez drużynę następuje zmiana mapy. Ale, po dłuższym przemyśleniu, nie można tego zastosować dla FFA. Jeżeli zrobimy tak, jak Ty mówisz, wtedy pojawi się napływ ludzi przelotnych, którzy będą grać 5-10, maks. 15 minut, a nie wchodzić i odprężać się na jakiś czas.

 

Pzdr.

Opublikowano

Teraz rozumiem, dziękuję za wyjaśnienie. Można w sumie zamknąć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności