Skocz do zawartości

[CS:GO] Screeny i filmiki z serwera MIRAGE #03


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kom ty to jesteś kozak kappa

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

IzI :>

1zRl7jM.jpg

Ezra w sumie nie masz się czym chwalić, ponieważ poza Arusiem to nie kojarzę pozostałych graczy z dobrego skilla, więc to żadna konkurencja :)

Opublikowano

 Kto to jest "gracz z dobrego skilla"? Arusia kojarzysz, a kto to jest? :3 

Nie wiem czy zauważyłeś ale na naszym serwie jest największy poziom skilla, nie tylko u tych których kojarzysz Ty, ale także u większości graczy, więc jak dla mnie to jest wystarczająca  konkurencja i utrudnienie aby nabijać "łatwe" fragi w dużej ilości.Chwale się, bo mogę, bo od tego jest ten dział :> 

Opublikowano

Dobrze, chwal się. Miało być "gracz z dobrym skillem". Skąd takie dane, że tu jest największy poziom skilla (po prostu chciałbym wiedzieć), co do tych większości graczy to w ich statystykach zazwyczaj zgony mają przewagę nad fragami, więc konkurencja po byku. Nie zrozum mnie źle nie chcę ci uniżyć ale dobrze by było jakby przeciwnicy byli przynajmniej w top 200 serwera. No ale przecież od tego jest ten dział.

PS Nie rozumiem po co te przenoszenie komentarzy.

Edit

c14b5ab5f5ff2b4d.jpg

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

Dobry dzień :D :D :D

eGTwsSt.jpg

0eeQRLG.jpg

oZOOT2c.jpg

Opublikowano

hahahaha :D Ezra tak się chwali ale mapy wcześniej już nie pamięta :D xaxaxa

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Setkę już na szczęście zaliczyłem, tym razem brakło jednego killa ^^ 

 

RJdyTTy.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie wiem czy to jest wyczyn być wyżej od Arka ... KAPPA

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności