Dawid Klajn Opublikowano 10 Października 2015 Zawieszony Opublikowano 10 Października 2015 Tak pusto, a skill tak bardzo :(
Berdol Opublikowano 11 Października 2015 Wykluczony Opublikowano 11 Października 2015 Kom ty to jesteś kozak kappa
Dawid Klajn Opublikowano 11 Października 2015 Zawieszony Opublikowano 11 Października 2015 Kappa # Ezraing
Yoko Opublikowano 22 Października 2015 Zawieszony Opublikowano 22 Października 2015 IzI :> Erza jaki progres :D
Jinto Opublikowano 23 Października 2015 Fragowicz Opublikowano 23 Października 2015 IzI :> Ezra w sumie nie masz się czym chwalić, ponieważ poza Arusiem to nie kojarzę pozostałych graczy z dobrego skilla, więc to żadna konkurencja :)
Ozzis Opublikowano 23 Października 2015 Wykluczony Opublikowano 23 Października 2015 Kto to jest "gracz z dobrego skilla"? Arusia kojarzysz, a kto to jest? :3 Nie wiem czy zauważyłeś ale na naszym serwie jest największy poziom skilla, nie tylko u tych których kojarzysz Ty, ale także u większości graczy, więc jak dla mnie to jest wystarczająca konkurencja i utrudnienie aby nabijać "łatwe" fragi w dużej ilości.Chwale się, bo mogę, bo od tego jest ten dział :>
Jinto Opublikowano 23 Października 2015 Fragowicz Opublikowano 23 Października 2015 Dobrze, chwal się. Miało być "gracz z dobrym skillem". Skąd takie dane, że tu jest największy poziom skilla (po prostu chciałbym wiedzieć), co do tych większości graczy to w ich statystykach zazwyczaj zgony mają przewagę nad fragami, więc konkurencja po byku. Nie zrozum mnie źle nie chcę ci uniżyć ale dobrze by było jakby przeciwnicy byli przynajmniej w top 200 serwera. No ale przecież od tego jest ten dział. PS Nie rozumiem po co te przenoszenie komentarzy. Edit
Legendarny Fragowicz spod Opublikowano 26 Października 2015 Legendarny Fragowicz Opublikowano 26 Października 2015 Dobry dzień :D :D :D
Ozzis Opublikowano 30 Października 2015 Wykluczony Opublikowano 30 Października 2015 Admini GÓRA !!!!!
Dawid Klajn Opublikowano 30 Października 2015 Zawieszony Opublikowano 30 Października 2015 Suprime nad Globusem.
Yoko Opublikowano 30 Października 2015 Zawieszony Opublikowano 30 Października 2015 Mapa wcześniej ;x
blackfive Opublikowano 30 Października 2015 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 30 Października 2015 hahahaha :D Ezra tak się chwali ale mapy wcześniej już nie pamięta :D xaxaxa
Jinto Opublikowano 3 Listopada 2015 Fragowicz Opublikowano 3 Listopada 2015 Może to nic nadzwyczajnego, ale chciałem się pochwalić swoją pierwszą setką.
Zasłużony Fragowicz KondzioKDJ Opublikowano 14 Listopada 2015 Zasłużony Fragowicz Opublikowano 14 Listopada 2015 Setkę już na szczęście zaliczyłem, tym razem brakło jednego killa ^^
Ozzis Opublikowano 23 Listopada 2015 Wykluczony Opublikowano 23 Listopada 2015 2x lepszy od Areczka :3
Arek Podolski Opublikowano 23 Listopada 2015 Zawieszony Opublikowano 23 Listopada 2015 specjalnie wstawil zebym dal mu lajka....
Berdol Opublikowano 23 Listopada 2015 Wykluczony Opublikowano 23 Listopada 2015 Nie wiem czy to jest wyczyn być wyżej od Arka ... KAPPA
Dawid Klajn Opublikowano 23 Listopada 2015 Zawieszony Opublikowano 23 Listopada 2015 Nie lada wyczyn dla tak słabego gracza, jakim niewątpliwie jest Artur
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.