Skocz do zawartości

[CS:GO] Screeny i filmiki z serwera MIRAGE #03


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PING MARZENIE!!!

R7MI podkrada internet z NASA , ten to ma dobrze :D

RlsebbI.jpg?1

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Easy 41:12 na Nuke .Ciągle mnie do tt przenosiło , ma sie te umiejętności Hitman'a :D

diN8oYB.jpg

Opublikowano

F4r6NcW.jpg

 

Rundy wygrywał tylko team, w którym byłem xd Najpierw 9:0 po ct, później mnie przerzuciło do tt, jedna runda wygrana, później kolejne 6 już po ct i znowu powrót do tt na ostatnie 2 rundy.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

-Co robią admini na serwerze FFA ???

-FRAGUJĄ 

:D :D :D :D

UBUPsDE.jpg

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

post-2857-0-54631800-1442044759_thumb.jpg

Bimbas kozak, Bimbas carry. Moszna? Moszna!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ezra jest najlepszy nie zapominać o tym !!!!

0elp9Zl.jpg

Opublikowano

Ezra na mmach tak spróbuj grać a nie caly czas zamykasz........ :DD kappa

Opublikowano

Nawet bym mógł spróbować ale wszystkie PACZKI do mnie ;D;D;D;D

Opublikowano

Idziu otwiera bo jest bardzo dobrym zawodnikiem "STOP dyskryminacji Idziów na serwerze!!!"

Opublikowano

Jeden easy frag więcej do mojej kolekcji :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności