Ozzis Opublikowano 15 Sierpnia 2015 Wykluczony Opublikowano 15 Sierpnia 2015 PING MARZENIE!!! R7MI podkrada internet z NASA , ten to ma dobrze :D
Ozzis Opublikowano 16 Sierpnia 2015 Wykluczony Opublikowano 16 Sierpnia 2015 Easy 41:12 na Nuke .Ciągle mnie do tt przenosiło , ma sie te umiejętności Hitman'a :D
pjN Opublikowano 19 Sierpnia 2015 Fragowicz Opublikowano 19 Sierpnia 2015 Rundy wygrywał tylko team, w którym byłem xd Najpierw 9:0 po ct, później mnie przerzuciło do tt, jedna runda wygrana, później kolejne 6 już po ct i znowu powrót do tt na ostatnie 2 rundy.
Legendarny Fragowicz Night Opublikowano 29 Sierpnia 2015 Legendarny Fragowicz Opublikowano 29 Sierpnia 2015
Ozzis Opublikowano 29 Sierpnia 2015 Wykluczony Opublikowano 29 Sierpnia 2015 -Co robią admini na serwerze FFA ??? -FRAGUJĄ :D :D :D :D
Dawid Klajn Opublikowano 5 Września 2015 Zawieszony Opublikowano 5 Września 2015 http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/621849680569465789/CECF95DA4D2A6F778A1DD69A8349DE83FD2B4BFF/ Życiówka z AWP :D
Legendarny Fragowicz Bimbasek Opublikowano 12 Września 2015 Legendarny Fragowicz Opublikowano 12 Września 2015 Bimbas kozak, Bimbas carry. Moszna? Moszna!
Dawid Klajn Opublikowano 13 Września 2015 Zawieszony Opublikowano 13 Września 2015 Ezra jak zawsze zamyka :D
Dawid Klajn Opublikowano 23 Września 2015 Zawieszony Opublikowano 23 Września 2015 Najs. A Ezry znów nawet w tabeli nie ma :D
Yoko Opublikowano 27 Września 2015 Zawieszony Opublikowano 27 Września 2015 A ja mam tu dowód, że i Ezra czasem prawie otwiera :D
Ozzis Opublikowano 27 Września 2015 Wykluczony Opublikowano 27 Września 2015 Ezra jest najlepszy nie zapominać o tym !!!!
Dawid Klajn Opublikowano 27 Września 2015 Zawieszony Opublikowano 27 Września 2015 Mnie zastanawia jakim cudem Idziu otwiera xD
Berdol Opublikowano 28 Września 2015 Wykluczony Opublikowano 28 Września 2015 Ezra na mmach tak spróbuj grać a nie caly czas zamykasz........ :DD kappa
Ozzis Opublikowano 28 Września 2015 Wykluczony Opublikowano 28 Września 2015 Nawet bym mógł spróbować ale wszystkie PACZKI do mnie ;D;D;D;D
Idziu Opublikowano 4 Października 2015 Fragowicz Opublikowano 4 Października 2015 Idziu otwiera bo jest bardzo dobrym zawodnikiem "STOP dyskryminacji Idziów na serwerze!!!"
Mister B. Opublikowano 4 Października 2015 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 4 Października 2015 Mister wrócił na serwer. Skończy się śmieszkowanie :D
Ozzis Opublikowano 5 Października 2015 Wykluczony Opublikowano 5 Października 2015 Jeden easy frag więcej do mojej kolekcji :)
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.