Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'grą' .
-
Kolejna gra PC za darmo od 18 sierpnia w Epic Games Store
Zamasu opublikował(a) temat w Wygasłe promocje i klucze
W przyszłym tygodniu, w ramach rozdawnictwa w Epic Games Store, odbierzecie następną, darmową grę na PC. Od 18 sierpnia w ofercie sklepu dostępny będzie za darmo pakiet zawartości „Bumbokser” do bezpłatnej gry Rumbleverse. Cyfrowy pakiet zawartości „Bumbokser” zawiera: wyjątkowy zestaw Boombokser: kask bokserski rękawice bokserskie tank top bokserski spodenki bokserskie buty bokserskie ekskluzywne tło i ramka karty 201 minut wzmocnienia rozgrywki „Sława” Pakiet można odebrać od 18 do 25 sierpnia źródło -
Cook, Serve, Delicious! 3?! następną darmową grą w Epic Games Store
Zamasu opublikował(a) temat w Wygasłe promocje i klucze
Już 11 sierpnia w ofercie sklepu Epic Games pojawi się kolejna, darmowa gra PC. W ramach rozdawnictwa w Epic Games Store odbierzecie Cook, Serve, Delicious! 3?! za darmo. Grę można odebrać do 18 sierpnia. źródło -
Dla mnie nie jestes normalana osoba naprawdę ,za duzo pijesz albo bierzesz cos i Ci strasznie to szkodzi na głowe tyle mam do powiedzenia
-
problem z kompem - spadki fps każda gra
cry ¿opublikował(a) temat w Problemy ze sprzętem komputerowymhej, mam taki problem od tygodnia - dramatyczne spadki fps nie tylko w csie, a w każdej grze. wystarczy, ze tylko ruszę myszka szybciej i spada do 30-60 fps ze 150-250 wiecie o co może chodzić? nic nie instalowałem, skanowałem całego kompa programem ESET i nic nie wyskoczyło… czy tez tak ktoś miał? any help??? -
Po tym, jak tajna agencja z siedzibą w Nowym Jorku zostaje zaatakowana przez pozaziemskie siły, obejmujesz funkcję jej nowej dyrekcji i walczysz o odzyskanie kontroli. Ta trzecioosobowa gra akcji stworzona przez studio Remedy Entertainment postawi przed Tobą nie lada wyzwanie. Musisz posiąść nadprzyrodzone umiejętności, opanować posługiwanie się w pełni modyfikowalną bronią i poradzić sobie z dynamicznie reagującym otoczeniem podczas walki w pełnym realizmu, nieobliczalnym świecie. Centralną postacią w grze jest Jesse Faden, która oswaja się z rolą dyrektorki agencji, poszukując odpowiedzi na nurtujące ją pytania. Świat Control ma do opowiedzenia swoją własną historię, podobnie jak sprzymierzeńcy, których Jesse napotka na swojej drodze. Współpracując z innymi agentami, bohaterka wpada na trop dziwnych eksperymentów i sekretów. Gra jest za darmo, wyprzedaż kończy się 17.06.2021 o 17:00
-
Cześć Fragowicze! Polecacie jakieś gry z ciekawą fabułą, która nie musi być strasznie długa, lecz nie widzę problemu jak by była. Oczywiście bez Wiedźmina i Cyberpunka
-
[CS:GO] Gra w piwnicy po CT na MIRAGE - PODSTAWY
RUPYT opublikował(a) temat w Poradniki do CS 2 & CS:GO
Witam ponownie! Piwnica po CT nie jest zbyt ciekawym tematem, ale może ktoś coś znajdzie dla siebie. Przy okazji dajcie znać, jeśli podobają Wam się mini analizy rund z meczów proteamów. Postaram się robić je częściej -
Cześć! Wracam do Was z kolejnym poradnikiem. Tym razem dotyczy gry na odnodze, ale po stronie CT. Zapraszam do obejrzenia oraz do subskrypcji kanału, jeśli chcecie być na bieżąco z tym co wrzucam
-
Pierw przeczytaj regulamin serwera: http://fragujemy.com/topic/30790-regulamin-dotycz%C4%85cy-serwera-mta-dayz/ Nigdy nie słyszałeś o DayZ? Pozwól, że wtajemniczę Cię w ten świat. DayZ zostało oryginalnie wydane jako mod do gry pt. Arma 2, po tym powstało wiele gier o tym samym charakterze co w modyfikacja, gry typu H1Z1, WarZ itp. Świat jaki przedstawia DayZ to świat wrogi, nastała apokalipsa która to wymiotła większość przedstawicieli ludzkości, po za Tobą. Właśnie Tobie przystanie rywalizacja z innymi graczami a czasem współpraca z nimi. Na tym serwerze sieci Fragujemy masz to wyjątkowe szczęście, że respawnujesz ("pojawiasz") się w niebiosach, nie na długo. Respawnujesz się z spadochronem (co jest mało spotykane na innych serwerach) który możesz odrazu otworzyć i polecieć o wiele dalej od "oryginalnego" miejsca spawnu. Po wylądowaniu sugeruje udać się do najbliższego miasteczka.Najlepszym wyborem są małe wsie w okolicach LS gdyż mało osób się tam kręci i można w spokoju lootować (zbierać przedmioty). Do większych miast (LS/SF/LV) najlepiej wybrać się z uzbrojeniem i amunicją. Pamiętaj jednak o innych zagrożeniach oprócz ludzi, żywych ludzi. Problemem oczywiście są tzw. zombie. Jeżeli będziesz skakać, biegać obok nich to zaczną Ciebie gonić-to może wpędzić Ciebie w wiele nieprzyjemnych sytuacji. Aby tego uniknąć chodź tzw. kucakiem (przycisk C). Jest też element typowego survivalu-pragnienie i głód. By zaspokoić te trzeba zbierać przedmioty typu Burger/Mleko. Pamiętaj też o aspekcie temperatury ciała człowieka-jeżeli nie zadbasz o nią to dostaniesz drgawek, wówczas użyj przedmiotu "temp. regulator", jeżeli zaczniesz krwawić- użyj bandaża. Uważaj na miejsca typu lotniskowiec w dokach SF, w Fort Carson (miasteczko "pod" Areą 51), Millitary base (również dostępna tylko na tym serwerze) w LV, Złote pociągi również w LV, Area 51 i szpitale w różnych miejscach. Dlaczego? Dlatego, że w tych właśnie miejscach kręci się najwięcej ludzi, powodem tego jest to co można w tych lokacjach znaleźć. W tych lokacjach można zlootować najlepsze z najlepszych broni i innych bardzo przydatnych rzeczy i to w dużych ilościach. Co do szpitali-są one jedynymi źródłami Medic-Kitów i innych medykamentów bardzo ważnych jeżeli chodzi o przeżycie w różnych sytuacjach typu np. strzelanina. Najlepiej jest grać z tzw. ekipą gdyż daje to Ci człowieka/ludzi którzy mogą patrzeć czy ktoś nie chce zaatakować Cię zza pleców w czasie gdy np. lootujesz. Wchodząc na serwer zauważysz, że jest parę grup, jednakże z liczebną załogą (np. NIEPLA, HG2). Na serwerze są tzw. bazy które najpewniej z czasem zauważysz, że są źródłem częstych kłótni. Jest to z powodu ludzi którzy tzw. kampią (siedzą z bronią w jednym miejscu) na bazę LUB ludzi którzy siedzą w bazie i z niej strzelają. Jeżeli chodzi o zakładanie "prowizorycznych" baz to jest to średnio dobry pomysł. Fakt faktem można rozłożyć namiot w jakimś skrytym miejscu i przechowywać w nim przedmioty jednakże nigdy nie wiadomo czy ktoś go nie znajdzie. Co do pojazdów to jest to ogółem bez sens by próbować jakkolwiek je chować, można je schować na parę minut/godzin ale przez ten czas jest bardzo prawdopodobne, że już go nie znajdziesz- jest to problem natury technicznej GTA:SA gdzie to często gęsto nie renderują (ładują) się tekstury mapy i np. ktoś lecąc helikopterem może zobaczyć pojazd z przestworzy. Polecam kupno bazy, naprawdę- gdyż to zapewni Ci swój mały kącik gdzie możesz przechowywać rzeczy i pojazdy oraz czuć się bezpiecznie. Co do pojazdów- co 2 tygodnie jest tzw. reset w którym to są usuwane pojazdy z baz i innych miejsc by to pojawiły się na nowo w swych oryginalnych spawnach- daje to szanse każdemu na zdobycie pojazdu zanim ktoś go schowa do bazy. Nie słuchaj bzdur na temat restartów namiotów- NIE MA TAKIEGO CZEGOŚ! Wiele ludzi narzeka na zabijanie tzw. frixów/nowych, tyczy się to graczy którzy dopiero co się zrespawnowali i nie mają broni. Nie słuchaj nikogo- możesz taką osobę zabić czy Ci się to podoba czy nie. Proponuje jednak dać szanse takiej osobie i napisać do niej na czacie lokalnym (przycisk T)- zachowaj jednak ostrożność, nigdy nie wiadomo jakie zamiary może mieć druga osoba. Powracając na chwilę do pojazdów- na serwerze jest system glue który pozwala graczom przykleić się do pojazdu (z wyjątkiem do Helikopterów i rowerów), by to zrobić musi być przynajmniej jedna osoba w pojeździe (jako pasażer lub kierowca) i wtedy gdy wejdziemy na pojazd klikamy klawisz E. Nigdy nie wdawaj się w kłótnie, praktycznie zawsze kończy to się przezywaniem a to prowadzi tylko do jednego- bana lub muta (zablokowania możliwości pisania na chacie). Jeżeli znajdziesz jakiś błąd na mapie lub w czymkolwiek innym- od razu zgłoś to admina na serwerze a jak jego nie ma to leć tu-na forum i pisz natychmiastowo o tym, nie czekaj aż coś się wydarzy przez ów buga. Teraz leć, wbij na serwer i pogadaj z ludźmi, przywitaj się i eksploruj mapę oraz jej zakamarki. Czekają Ciebie niesamowite momenty na tym serwerze Słowniczek: Loot/lootować- Itemy/zbieranie itemów. Frix/świeżak- Osobnik bez uzbrojenia. Nauka- Szkoła jazdy z singleplayera w SF (san fiero). Skate- Skatepark obok szpitala LS (los santos). Militarka- Obiekt militarny obok wjazdu do LV (las venturas) od strony opuszczonego lotniska. Navy SF- Statek wojskowy w San Fierro Copyright by WielBond dla Fragujemy.com - zakaz kopiowania.
- 9 odpowiedzi
-
- 15
-
-
Psychonauts, czyli kultowa przygodówka autorstwa zespołu Double Fine Productions, zostało udostępnione za darmo wszystkim klientom Humble Store. Zainteresowani powinni udać się pod ten adres, dodać ową pozycję do koszyka i postępować zgodnie z prostymi instrukcjami wyświetlanymi na ekranie – cały proces sprowadza się do raptem kilku kliknięć. Z uwagi na fakt, że w chwili, w której pisane są te słowa, do zakończenia promocji pozostało niecałe pięc godzin (a zegar tyka…), radzę pospieszyć się z zakupem. Tym z Was, którzy nie mieli jeszcze do czynienia z Psychonauts lub nigdy nie słyszeli o tej grze, należy się słówko wyjaśnienia. Mowa o produkcji łączącej cechy przygodowej gry akcji i platformówki, w której wcielamy się we wspomnianego już chłopca imieniem Razputin, obdarzonego nadnaturalnymi zdolnościami pozwalającymi mu na zaglądanie do umysłów innych osób. Na ukończenie czeka tutaj kilkanaście rozbudowanych etapów. W trakcie zabawy przemierzamy ich zakamarki, rozwiązujemy mniej lub bardziej (aczkolwiek zazwyczaj mniej) skomplikowane zagadki środowiskowe oraz walczymy z napotkanymi przeciwnikami; oczywiście nieodzowne jest także unikanie wszelkich pułapek i innych niebezpieczeństw, od których roi się na odwiedzanych przez nas poziomach. Warto przy tym zwrócić uwagę na fakt, że wszystko to doprawiono solidną dawką humoru – wszak nie należy zapominać, że za stworzenie omawianego tytułu odpowiadają osoby, które wcześniej pracowały między innymi nad kultowymi Full Throttle czy choćby Day of the Tentacle.
