Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'ekranu' .
-
Witam wszystkich, mam problem widoczny na zdjęciu niżej. Próbowałem to na wszystkich rozmiarach/rozdzielczosci grafiki i tylko zmienia sie wielkosc. Sęk w tym, ze jak dam najwieksza to myszka tak jakby plywa mi i nie idzie zbyt pograć.. jakaś pomoc ktos cos?
-
Cześć! Ostatnio borykam się z problemem podczas włączania CS`a, a mianowicie, to gdy już uruchomię grę, to ekran się od buta freezuje. Niby freeze, ale jednak mogę zrobić wszystko itd. Po prostu ekran staję w miejscu. Dodam tylko, że dzieje się to tylko w przypadku CS`a, wszystkie inne gry działają bez najmniejszego problemu. Jeżeli chodzi o sterowniki, spójność lub reinstall, to nic nie pomogło. Dzieje się tak tylko i wyłącznie na fullscreenie.
-
Siemanko, mam problem a mianowicie dotyczy on zrzut ekranu na steam. Gdy chcę zrobić screen'a wciskając "F12" wyłącza mi się cs, próbowałem ze zmianą na inne "F" itp, nie przyniosło to żadnego rezultatu. Dodam, że robiłem dwa razy reinstall steam, co też nie pomogło, o ile się nie mylę to zaczęło mi się to po aktualizacji. Wiem, że u niektórych osób także występowały podobne problemy.
-
Witam Dzisiaj pokaże poradnik pokazujący jak przestawić Częstotliwość Odświeżania Ekranu. 1. Klikamy prawy przycisk myszy i wybieramy "Ustawienia ekranu". 2. Wyskoczy nam okienko "Ustawienia" i zakładka "Wyświetlacz". Wybieramy "Zaawansowane ustawienia wyświetlania". 3. Ukazują nam się tutaj wszystkie parametry wyświetlania, jaka rozdzielczość, z której karty graficznej mamy sygnał. Na dole znajduje się zakładka z częstotliwością odświeżania. 4. Częstotliwość Odświeżania znajduje się na dole ustawień. Mamy pasek. Klikamy i ustawiamy na ile chcemy. Wybieramy najlepiej maksymalną ilość Hz.
-
- częstotliwość
- odświeżania
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[Poradnik] Jak usunąć czarne paski po boku ekranu
NervousReckless opublikował(a) temat w Poradniki do CS 1.6
A więc zapewne wielu z Was spotkało się z tym problemem, z czarnymi paskami po bokach ekranu. Dzieje się tak, ponieważ przy zmianie rozdzielczości na mniejszą od zalecanej, karta graficzna / monitor ustawia opcję "wyśrodkuj", zamiast "pełny ekran" jak to jest przy zalecanej. Usunąć paski możemy na 3 sposoby: 1. Łatwy (steam): Wchodzimy w bibliotekę, następnie prawym przyciskiem myszy klikamy na grę, następnie klikamy "Właściwości", po czym w "ogólne" mamy "Ustaw opcje uruchamiania", tam mamy pole do wpisania, w nim wpisujemy: -w 1366 -h 768 -w to wysokość -h to szerokość Tam, gdzie 1366 i 768 wpisujemy rozdzielczość, na której chcemy grać. 2. Nieco trudniejszy. Musimy odnaleźć panel sterowania naszej karty graficznej, po czym wyszukać w opcjach pulpitu rozdzielczości i zmienić na "full size" / "pełny ekran". Lecz wtedy musimy zmienić na rozdzielczość, na której mamy paski na bokach na pulpicie. Inaczej powiem Wam, że macie problem. 3. Najłatwiejszy Wchodzimy w bibliotekę, następnie klikamy PPM na grę, wchodzimy w "Właściwości", po czym w "ogólne" mamy "Ustaw opcje uruchamiania", tam w pole wpisujemy -freq 75 1 sposób mi pomógł, ale nie w taki sposób jak chciałem. Najpierw ustawiłem dane takie jakie są podane u góry, a następnie zmieniłem spowrotem na -w 1280 -h 1024 i wróciło do normalnej rozdzielczości, lecz miałem już w opcjach dostępną opcje 1366 :) więc mogłem zmienić przez ustawienia. Polecam spróbować jak nie wyjdzie zawsze można cofnąć zmiany. Poradnik stworzony przez PaBlO z małą pomocą innych for :)
