Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'ekranu' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 5 wyników

  1. Witam wszystkich, mam problem widoczny na zdjęciu niżej. Próbowałem to na wszystkich rozmiarach/rozdzielczosci grafiki i tylko zmienia sie wielkosc. Sęk w tym, ze jak dam najwieksza to myszka tak jakby plywa mi i nie idzie zbyt pograć.. jakaś pomoc ktos cos?
  2. Cześć! Ostatnio borykam się z problemem podczas włączania CS`a, a mianowicie, to gdy już uruchomię grę, to ekran się od buta freezuje. Niby freeze, ale jednak mogę zrobić wszystko itd. Po prostu ekran staję w miejscu. Dodam tylko, że dzieje się to tylko w przypadku CS`a, wszystkie inne gry działają bez najmniejszego problemu. Jeżeli chodzi o sterowniki, spójność lub reinstall, to nic nie pomogło. Dzieje się tak tylko i wyłącznie na fullscreenie.
  3. Siemanko, mam problem a mianowicie dotyczy on zrzut ekranu na steam. Gdy chcę zrobić screen'a wciskając "F12" wyłącza mi się cs, próbowałem ze zmianą na inne "F" itp, nie przyniosło to żadnego rezultatu. Dodam, że robiłem dwa razy reinstall steam, co też nie pomogło, o ile się nie mylę to zaczęło mi się to po aktualizacji. Wiem, że u niektórych osób także występowały podobne problemy.
  4. Witam Dzisiaj pokaże poradnik pokazujący jak przestawić Częstotliwość Odświeżania Ekranu. 1. Klikamy prawy przycisk myszy i wybieramy "Ustawienia ekranu". 2. Wyskoczy nam okienko "Ustawienia" i zakładka "Wyświetlacz". Wybieramy "Zaawansowane ustawienia wyświetlania". 3. Ukazują nam się tutaj wszystkie parametry wyświetlania, jaka rozdzielczość, z której karty graficznej mamy sygnał. Na dole znajduje się zakładka z częstotliwością odświeżania. 4. Częstotliwość Odświeżania znajduje się na dole ustawień. Mamy pasek. Klikamy i ustawiamy na ile chcemy. Wybieramy najlepiej maksymalną ilość Hz.
  5. A więc zapewne wielu z Was spotkało się z tym problemem, z czarnymi paskami po bokach ekranu. Dzieje się tak, ponieważ przy zmianie rozdzielczości na mniejszą od zalecanej, karta graficzna / monitor ustawia opcję "wyśrodkuj", zamiast "pełny ekran" jak to jest przy zalecanej. Usunąć paski możemy na 3 sposoby: 1. Łatwy (steam): Wchodzimy w bibliotekę, następnie prawym przyciskiem myszy klikamy na grę, następnie klikamy "Właściwości", po czym w "ogólne" mamy "Ustaw opcje uruchamiania", tam mamy pole do wpisania, w nim wpisujemy: -w 1366 -h 768 -w to wysokość -h to szerokość Tam, gdzie 1366 i 768 wpisujemy rozdzielczość, na której chcemy grać. 2. Nieco trudniejszy. Musimy odnaleźć panel sterowania naszej karty graficznej, po czym wyszukać w opcjach pulpitu rozdzielczości i zmienić na "full size" / "pełny ekran". Lecz wtedy musimy zmienić na rozdzielczość, na której mamy paski na bokach na pulpicie. Inaczej powiem Wam, że macie problem. 3. Najłatwiejszy Wchodzimy w bibliotekę, następnie klikamy PPM na grę, wchodzimy w "Właściwości", po czym w "ogólne" mamy "Ustaw opcje uruchamiania", tam w pole wpisujemy -freq 75 1 sposób mi pomógł, ale nie w taki sposób jak chciałem. Najpierw ustawiłem dane takie jakie są podane u góry, a następnie zmieniłem spowrotem na -w 1280 -h 1024 i wróciło do normalnej rozdzielczości, lecz miałem już w opcjach dostępną opcje 1366 :) więc mogłem zmienić przez ustawienia. Polecam spróbować jak nie wyjdzie zawsze można cofnąć zmiany. Poradnik stworzony przez PaBlO z małą pomocą innych for :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności