Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'czarne' .
-
/* Plugin ma za zadanie zmieniac kolor nieba w zaleznosci od godziny */ #include <amxmodx> #include <amxmisc> #define PLUGIN "Sky day/night" #define VERSION "1.1" #define AUTHOR "ZiuTeK" public plugin_init() { register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR) wczytaj_niebo() return PLUGIN_CONTINUE } public wczytaj_niebo() { new today_str[8], cmd[48] get_time("%H",today_str,8) new today = str_to_num(today_str) if ((today < 7) || (today >= 20)) { format(cmd,48,"sv_skyname space",today) } server_cmd(cmd) return PLUGIN_HANDLED }
- 7 odpowiedzi
-
- czarne
- niebokosmos
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Mam pytanko do was. Czemu jak robię zrzuty ekranu (chodzi o ss-y) podczas grania w cs'a to po wklejeniu do painta są całe czarne ? Irytuje mnie to trochę bo nie mogę np. wstawić na forum ss-a . :/ Jeśli ktoś pomoże dostanie ode mnie łapkę :)
-
[Poradnik] Jak usunąć czarne paski po boku ekranu
NervousReckless opublikował(a) temat w Poradniki do CS 1.6
A więc zapewne wielu z Was spotkało się z tym problemem, z czarnymi paskami po bokach ekranu. Dzieje się tak, ponieważ przy zmianie rozdzielczości na mniejszą od zalecanej, karta graficzna / monitor ustawia opcję "wyśrodkuj", zamiast "pełny ekran" jak to jest przy zalecanej. Usunąć paski możemy na 3 sposoby: 1. Łatwy (steam): Wchodzimy w bibliotekę, następnie prawym przyciskiem myszy klikamy na grę, następnie klikamy "Właściwości", po czym w "ogólne" mamy "Ustaw opcje uruchamiania", tam mamy pole do wpisania, w nim wpisujemy: -w 1366 -h 768 -w to wysokość -h to szerokość Tam, gdzie 1366 i 768 wpisujemy rozdzielczość, na której chcemy grać. 2. Nieco trudniejszy. Musimy odnaleźć panel sterowania naszej karty graficznej, po czym wyszukać w opcjach pulpitu rozdzielczości i zmienić na "full size" / "pełny ekran". Lecz wtedy musimy zmienić na rozdzielczość, na której mamy paski na bokach na pulpicie. Inaczej powiem Wam, że macie problem. 3. Najłatwiejszy Wchodzimy w bibliotekę, następnie klikamy PPM na grę, wchodzimy w "Właściwości", po czym w "ogólne" mamy "Ustaw opcje uruchamiania", tam w pole wpisujemy -freq 75 1 sposób mi pomógł, ale nie w taki sposób jak chciałem. Najpierw ustawiłem dane takie jakie są podane u góry, a następnie zmieniłem spowrotem na -w 1280 -h 1024 i wróciło do normalnej rozdzielczości, lecz miałem już w opcjach dostępną opcje 1366 :) więc mogłem zmienić przez ustawienia. Polecam spróbować jak nie wyjdzie zawsze można cofnąć zmiany. Poradnik stworzony przez PaBlO z małą pomocą innych for :)
