Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'dołączył' .
-
Warlords of Draenor dołączył do podstawowej wersji World of Warcraft
frez opublikował(a) temat w Artykuły o grach
Stało się to, co wszyscy prognozowali od dawna. Najnowszy (jeszcze najnowszy) dodatek do World of Warcraft został właśnie wchłonięty do standardowej wersji gry. Oznacza to tylko tyle, że kupując teraz zwykły egzemplarz, zwykłego BattleChesta, w środku oprócz podstawki, The Burning Crusade, Wrath of the Lich King, Cataclysm, Mists of Pandaria znajdziecie również Warlords of Draenor. Czyli 15 euro w oficjalnym sklepie Blizzard'a lub ~40 złotych na Allegro i cieszycie się PEŁNĄ wersją Króla MMORPG’ów. Z levelowaniem i contentem do 100 lvl'a. http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/stalo-sie-warlords-of-draenor-dolaczyl-do-podstawowej-wersji-world-of-warcraft -
YuanZhang „AttackeR” Sheng jest nowym zawodnikiem chińskiej formacji TyLoo. Gracz ten w podstawowym składzie zastąpi Quanqinga „qz” Wu’a, który został wykluczony z turniejów wspieranych przez Valve ze względu na bana typu VAC na jednym ze swoich kont. AttackeR miał już okazję reprezentować TyLoo w 2014 roku. Zawodnik uznawany jest za wschodzący talent chińskiej sceny CS:GO. Dotychczas reprezentował Wings Gaming. Jednym z pierwszych poważnych sprawdzianów AttackeRa w nowych barwach będą azjatyckie kwalifikacje do DreamHack Masters. TyLoo ma przed sobą również inne turnieje, między innymi WCA i Chinese Super League. Aktualny skład TyLoo: YuLun „fancy1” Cai Ke „Mo” Liu Hui „DD” Wu HaoWen „somebody” Xu YuanZhang „AttackeR” Sheng QiFang „Karsa” Su – trener Źródło: http://cybersport.pl/48021/attacker-dolaczyl-do-tyloo/
-
Wyjaśniło się w końcu, kto będzie piątym graczem drużyny Counter-Strike: Global Offensive grającej pod banderą Team Liquid. Amerykańska formacja pozyskała jeden z największych talentów europejskiej sceny – Aleksandra „s1mple’a” Kostylieva, który w ostatnim czasie pozostawał bez drużyny. s1mple to bez wątpienia jeden z najbardziej utalentowanych zawodników ze Starego Kontynentu. Osiemnastolatek niejednokrotnie udowadniał swoją bardzo wysoką wartość. Po graniu między innymi w HellRaisers i FlipSid3 Tactics s1mple spróbuje swoich sił w Ameryce Północnej. Zawodnik przyznał, że ciąży na nim dość spora presja, ale ma nadzieję sprostać pokładanym w nim nadziejom. Aktualny skład Team Liquid: Eric „adreN” Hoag Spencer „Hiko” Martin Nick „nitr0” Cannella Jonathan „EliGE” Jablonowski Aleksandr „s1mple” Kostyliev Źródło: http://cybersport.pl/43478/s1mple-dolaczyl-do-team-liquid/
