-
[KOSZ] Tak Wygląda mapka de_tuscan będzie w nowej operacji
agis odpowiedział(a) na Und€®t4k€r temat w Kosz
Moze to bedzie pierwsza mapa ktora zastosuje nowe technologie Source 2, albo wreszcie bedzie pierwsza mapa ktora normalnie wyglada w 4k. -
W takim razie przeinstaluj cs'a. Normalnie wystarczy "wymienic" plik mapy, i bedzie zalatwione. Nie masz czasem 2 cs'ow, czy cos?
-
Serwery takie bardzo latwo znajdziesz, uzywajac przegladarki serwerow spolecznosciowych. Klikasz tam na "klodke", i zobaczysz jakie sa. Z reguly maja one haslo. Sa tez prywatne sieci serwerow crackowanych, do tego typu zlych czynow sie jednak nie przyczyniam, i moge Cie tylko odeslac na google.
-
Link do twitcha jest w opisie filmu, a przy hit ratio 47% z awp, nie sadze ze jest tak zle, z reszta inaczej by mnie w klanie nie bylo :d
-
Nie wiem czemu, ale akcja mi sie na tyle spodobala ze postanowilem wyciac ze streama ;_;
-
American Horror Story - niektore odcinki nie sa straszne, za to mozna sie posmiac. Wikipedia z tego co pamietam zalicza to do horrorow.
-
Witajcie! Chwila wolnego czasu i brak pomyslu jak go wykorzystac? Tutaj trafiasz dobrze! Od pewnego czasu postanowilem zaczac moja przygode ze streamowaniem, oraz YT, ale to juz inna historia. Live sa w najlepszej jakosci na jaka pozwala mi moj internet. Codziwnnie rozdaje najrozniejsze rzeczy, od myszek i klawiatur, do itemow na steamie. Gramy w gry takie jak: -CSGO -Dota -LoL -Cities: Skylines -Mount & Blade Warband -Kerbal Space Program -Payday 2 -oraz wiele innych! Streamy odbywaja sie czesto, oraz sa powyzej 2h na sztuke, a to z tego powodu, iz jestem podjarany faktem mozliwosci streamowania, i bede staral sie taka forme utrzymac. Jezyki uzywane na streamach to wylacznie: angielski oraz polski! Szukam rowniez ogarnietych moderatorow, ale do tego to piszcie na steamie! :) Linki do streamow: http://twitch.tv/agiss100 <--- http://hitbox.tv/agiss100 ((Zielona strzalka wskazuje portal na ktorym aktualnie odbywa sie stream)) Pozdrawiam, Agis!
-
DMG na jednym koncie, AK na tym koncie, a reszty kont przestalem uzywac :d
-
Siema. Tak to jest, jak otwieram AdSense a tam przez 7 miesiecy sie 70€ nazbieralo, wiec trzeba jebnac nowy filmik, coby przez nastepne 7 miesiecy hajsy generowal. Dzwiek i pare innych rzeczy zaraz poprawie. ((za suba daje skiny iksde albo nic))
-
Witajcie. Bede tutaj wrzucal grafike ktora uzywam do swoich projektow, badz jak cos dla kogos "stworze". Prace sa w 2d oraz 3d. Tutaj ostatnie bajery na awatary oraz sygnatury dla klanu: A tutaj jak sie prezetuje w malej formie, juz w tabelce turniejowej :) Stay tuned for more!
-
Wiadomo ze jest desynchro jak banany, ale edytowane w 10 minut przez naszego max'a.
-
A w tym twoim sposobie zycia masz jeszcze sposob na wyciaganie metrowych zakrzepow krwi?
-
cholesterol masz 480, bole glowy i skrety jelit?
Ostatnia wygrana agis w dniu 22 Marca 2015
Użytkownicy przyznają agis punkty reputacji!
