Skocz do zawartości
  • Postów

    62
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Moniicza

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Moniicza

  1. i ode mnie :)
  2. Jest tylko teraz i dziś.

  3. Trzymaj blisko swoich, jeszcze bliżej swoich wrogów.

  4. Moniicza

    [KOSZ] 3l0szk4

    witaj..
  5. " Ten świat traci dusze liczą się zyski Wejść w dupę, przypodobać się wszystkiemu, wszystkim"

  6. :(

    1. kelek

      kelek

      uśmiech od ucha do ucha prosze!

  7. Jest like :) powodzenia
  8. Tego wszystkiego życzę co powinno się życzyć :)

    1. Artur

      Artur

      Wzajemnie Moni :D

  9. Moniicza

    [KOSZ] Skojarzenia

    odpoczynek
  10. Moniicza

    [KOSZ] Skojarzenia

    jedzenie
  11. Moniicza

    [KOSZ] Szukam i znajduję

    Witajcie. Zapewne każdy z Wam miał tak, że nie mógł znaleźć usłyszanego kawałku czy też teledysku (reklama, radio) chociaż próbował przeróżnymi sposobami. Jeżeli nie możecie znaleźć tytułu interesującego Was piszcie tu jakieś urywki (z teledysku jakieś postacie, efekty czy też słowa). Może wspólnie poradzimy i odnajdziemy to co chcemy :)
  12. Z cebulką i skwareczkami pycha :) Kto nie jadł, nie zna - niechaj spróbuje :)
  13. Zazwyczaj koniec czegoś, jest początkiem czegoś nowego.

    1. Fuck it.

      Fuck it.

      Oj święte słowa, które się sprawdzają !

    2. Artur

      Artur

      Dokładnie :-)

    3. Hs^Fatal1T

      Hs^Fatal1T

      stety i niestety

  14. Moniicza

    [KOSZ] Głosuj na serwer!

    295 :)
  15. Zna się ktoś na aparatach?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Moniicza

      Moniicza

      Chodzi mi o to czy warto naprawiać czy nie/

    3. VULGAR.

      VULGAR.

      Zależy jaki aparat. Chodzi o firmę i model.

    4. kelek

      kelek

      Co z aparatem się stało i jaki to model?

  16. Left 4 dead 2, simsy, pasjans, call of duty
  17. A co sądzicie o tym? http://olx.pl/oferta/komputer-dla-graczy-w-gry-i-nie-tylko-proce-i7-8g-ram-dysk-ssd-zobacz-CID99-ID8Fo0n.html
  18. no no o to mi chodziło chyba :P
  19. Witajcie Otóż mam problem. Po 'sformatowaniu' systemu i uruchomieniu laptopa pojawiają mi się do wyboru 2 systemy windows 7, jeden zainstalowany na dysku C natomiast drugi na D. W jaki sposób mogę usunąć jeden z nich, którego nie używam?
  20. Moniicza

    [KOSZ] HORROJKI :)

    interesują Cię krwawe czy psychologiczne? :)
  21. Witajcie. Jakie seriale możecie polecić, które sprawią, że po każdym odcinku będę chciała jeszcze i jeszcze? Oraz mające ciekawą fabułę? Oglądane: -the walking dead -12 małp - the originals - suits - gra o tron - 2 spłukane dziewczyny -krew z krwi -odwróceni -skins -dr house
  22. Film jest bardzo dobry :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności