Cześć. Mam na imię Piotrek. Jestem aktywnym graczem w tej sieci od jakiegoś czasu i postanowiłem w końcu aktywować się również na forum , gdyż sprzyja mi tutejsza atmosfera ;] Moje kariera CS'a zaczęła się jeszcze zanim poniektórzy nie wiedzieli o jej istnieniu. To tyle. Do zobaczenia na serwerze FFA ! ! ! btw. mój nick na serwerze to GIANT