Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'pomóżcie' .
-
Witam, zwracam się do wszystkich z prośbą o pomoc w wygraniu konkursu. Syn mojego znajomego bierze udział w konkursie na facebooku, nagrodą jest profesjonalna sesja fotograficzna! Jak wiadomo to kosztuje, a są ważniejsze wydatki, także liczę na waszą pomoc! Co trzeba zrobić? -wejść w ten link: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200765795144974&set=p.10200765795144974&type=1&theater -kliknąć "Lubie to" Czynność prosto która zajmuje dosłownie kilka sekund a małemu wygrana i nagroda może dać dużo radości i fajne wspomnienie ;) Liczę że się przyłączycie i zrobicie dobry uczynek! Pozdrawiam. Pozwolenie na założenie tego tematu otrzymałem od Mała Mi
-
Witam wszystkich jak w temacie, dzisiaj założyłem sobie konto na jednym z serwisów który umożliwia zdobywanie punktów, które można wymieniać. Jeżeli możecie, to pomóżcie klikając w tego linka :) http://dogry.pl/r/harmus Pozdrawiam i dam fraga za klika.
-
Siemanko Przejdę od razu do rzeczy, otóż nie słyszę kompletnie NIKOGO kto gada na serwerach. No kompletnie zero, nawet się głośniczek nad gościem, który coś mówi to się nie pojawia ... Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu tej zagadki, bo ja chce się komunikować głosowo z innymi a nie mam takiej możliwości :( (Opcje CS/Steam są ustawione poprawnie) CHYBA .
-
Siemanko, zakupiłem dzisiaj laptopa LENOVO Y70-70 Touch. http://i64.tinypic.com/21orcox.png"/> Zajarany zainstalowałem STEAM'a, ściągnąłem całe GO. Wchodzę na serwer, jeden, drugi, trzeci i cały czas to samo.. https://www.youtube.com/watch?v=tB5FsllJkdw Oczywiście ustawione mam wszystko na WYSOKĄ WYDAJNOŚĆ. Fpsów koło 140 przed odpicowaniem wszystkiego w opcjach na ULTRA LOW na rozdziałce 1024x768 bez pasków. Pomyślałem, że może skorzystam z klasycznego poradnika o zwiększeniu FPS, to może i na to zaradzi. Nie zaradził. Jakiego ja mam kur*a pecha, to jest niepojęte. Cały czas coś nie tak. EDIT: teraz sprawdziłem na net_graphie 1 jak wygląda sytuacja z VAR i SV, żadne nie skacze do poziomu 'czerwonego'.
-
Witam, mam taki problem otóż mam tylko max 75 fps, ponieważ mam odświeżanie obrazu 75Hz, komenda fps_max 101 nic nie daje, synchronizacja pionowa wyłączona, nieraz jest tak, że jak pobawie się cfg to jest to 100 fps, lecz po zresetowaniu komputera wszystko wraca do 75 fps .... karta graficzna AMD radeon hd 6800 series, 4 gb ram, procek: AMX athlon II X4 631 Quad-core 2.60 GHz, komp jest nie zły, wiec te 100 fps'ów spokojnie pociągnie :) A odświeżanie obrazu mogę w opcjach ustawić max 75Hz. może da się zwiększyć jakimś programem do 100, POMOŻCIE !
