Witam w tym temacie chciałbym Wam zaprezentować skany na poszczególnych mapach. Ogólnie dużo pisać nie trzeba wystarczy pooglądać i przeanalizować dokładnie,przyznam szczerze,że kiedyś z tych filmików sam korzystałem. 1. http://www.youtube.com/watch?v=H7YUf1JOyQA (De_Dust2) 2. http://www.youtube.com/watch?v=Wbl4bEAlv5c (De_Nuke) 3. http://www.youtube.com/watch?v=chjX_RTwowE (De_Inferno) A tu macie podsumowanie z trzech mapek,ogólnie z tego filmiku nie korzystałem,ale po obejrzeniu jego dwukrotnie postanowiłem,że wrzucę go tutaj 4. http://www.youtube.com/watch?v=pEI7uo7eMVA (DD2,NUKE,INFERNO) Może nie jest on rewelacyjny, ale dla początkujących się przyda. Pozdrawiam