-
Postów
1 595 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
44 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez MrReaper
-
VIP został dodany, jest już aktywny.
-
Witam Nie widzę wpłaty o takim tytule. Otrzymany kod sms lub w jaki sposób został pokryty koszt usługi? Pozdrawiam
-
Tak jak wcześniej napisał Jasiu - obecnie jest aktywna usługa na ten nick na serwerze COD. Możesz zmienić nick i grać w każdej chwili lub zaczekać aż owa usługa wygaśnie ( o ile nie zostanie przedłużona) i zakupić VIPa/klasę premium na nick+hasło.
-
Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
-
Primo, Twój poprzedni temat jest otwarty: http://fragujemy.com/topic/30614-odwo%C5%82anie/ Secundo, może jednak przeczytaj troszkę, nie umrzesz od tego: http://fragujemy.com/topic/7690-wz%C3%B3r-odwo%C5%82ania-od-rozja%C5%9Bnie%C5%84-na-zm/+ http://fragujemy.com/topic/7690-wz%C3%B3r-odwo%C5%82ania-od-rozja%C5%9Bnie%C5%84-na-zm/ Tertio: Nie bulwersuj się władziu tylko wyjaśnij w jednym temacie do końca, ten idzie do kosza.
-
Twój wniosek o zmianę klasy premium został przyjęty. Klasa premium została zmieniona! Życzymy miłej gry na naszych serwerach i zapraszamy do dalszych zakupów premium na http://shop.fragujemy.com
-
Grasz na steam czy NS? Nie kupowałeś ostatnio jakieś usługi na shop.fragujemy.com?
-
Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
-
Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
-
-
Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
-
Chyba masz problem z przyswajaniem informacji... Nikt Ci tutaj nie chce robić na złość ale w ten sposób do niczego nie dojdziemy...
-
Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
-
Ochłoń, napisz ponownie bez obrażania kogokolwiek, nie ubędzie Ci od tego.
-
Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
-
Nie wiem co knujesz ale dział z reklamami jest tutaj... http://fragujemy.com/forum/21-reklama/
-
Witam VIP został dodany, jest już aktywny.
-
Twój wniosek o zmianę klasy premium został przyjęty. Klasa premium została zmieniona! Życzymy miłej gry na naszych serwerach i zapraszamy do dalszych zakupów premium na http://shop.fragujemy.com
-
Witam VIP został dodany.
-
[CS:GO] Jaki sticker na lunetę?
MrReaper odpowiedział(a) na CSHT. temat w Problemy i pytania z CS 2 & CS:GO
-
Witam VIP został dodany, jest już aktywny.
-
Twój wniosek o zmianę klasy premium został przyjęty. Klasa premium została zmieniona! Życzymy miłej gry na naszych serwerach i zapraszamy do dalszych zakupów premium na http://shop.fragujemy.com
-
Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
-
Byłoby miło jakbyś na przyszłość precyzyjniej formułował swe myśli... no wiesz, wzór, dowody, takie tam...?
