Skocz do zawartości
  • Postów

    1 595
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

MrReaper

Legendarny Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    44
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez MrReaper

  1. To i ja dorzucę cegiełkę albo pięć.
  2. 371
  3. Która konkretnie? Wszystkie? Będą/będzie w vote/mapcycle czy jeszcze niet?
  4. Przyznam, że popykałbym na zm_snowbase i zm_nightcamp (bardziej na nocny mapcycle ale mapki są ok). Na dziennym chętnie widziałbym zm_infantry, zm_sand_new i zm_lila_panic.
  5. +1 Aktualna liczba głosów: 344
  6. MrReaper

    [KOSZ] Mapowa zagadka

    zaraz zaraz, co Ty mi tu mojego szpreja bez mojej zgody wstawiasz? :D
  7. Jako, iż ostatnio sporo czasu spędzam na serwerze dostrzegłem jedną rzecz którą można by poprawić. Temat dodania nowych spawnów był poruszany, wiem, że jesteście świadomi problemu gdzie kilka osób ginie na początku mapy ale mam propozycję na pewną modyfikację mianowicie "przestawienie" spawnów. Co mam na myśli? Ano to, żeby na mapach gdzie te spawny są "zbite" (tzn. 10 lub więcej spawnów stoi w kwadraciku obok siebie w jednym pomieszczeniu) trochę je porozdzielać po mapie, przestawić w różne miejsca. Czy utrudniłoby to grę zombie/ct nie jestem pewien - sądzę, że zależnie od miejsca zarażenia jedna lub druga strona miałaby więcej czasu na zarażenie/ucieczkę do kampy. Pamiętam również o multi-infekcji, obstawiam, że w takim scenariuszu kilkoro "wybranych" CT by zdołało jedynie uciec. Dlaczego proponuję taką rzecz? Sądzę, że lepsze to niż 10 CT przebijających się przez jedne drzwi/jedno wyjście z pomieszczenia.
  8. Witam Jest to coś pomiędzy problemem a propozycją. Na początek zaznaczę, iż gram na steamowym CS 1.6. Na czym polega problem? Problem polega na nieodpowiednich dla mnie poziomach dźwięku mówionego przez mikrofon a dźwięków broni (głównie wystrzały). Pozwólcie, że opiszę na przykładach: Sytuacja 1: serwer normalny (FFA lub 4FUN) Nie mam problemu ani z mówieniem przez mikrofon gdyż inni gracze mnie dobrze słyszą, ja również innych słyszę bez problemów. Sytuacja 2: serwer Zombie Mod W związku z tym, iż często sporo CT strzela naraz (nieraz i po 10 osób) słyszę, że ktoś coś przez mikrofon mówi ale rozróżnić co powiedział - nie daję rady, tak jak w temacie to nazwałem, wystrzały broni skutecznie uniemożliwiają mi zrozumienie innych graczy. ----- Co z tym fantem zrobić? No cóż, jako, że jestem osobą która 99% czasu spędza na serwerach z zombie zrobiłem to: 1. Wypakowałem dźwięki broni z paczki pobranej przez steam 2. Przyciszyłem je o 50-70% 3. Od tamtej pory słyszę innych graczy bezproblemowo. I zanim ktoś zapyta, tak, mam poziomy głośności dźwięku przychodzącego i wychodzącego w CS-ie ustawione na max. Nie, nie jest to problem natury technicznej - w innych grach lub na TeamSpeaku problem się nie pojawia. W CS-ie nie mam buczenia/charczenia/nie wycisza mi mikrofonów innych - po prostu się wszystko zlewało w jedno. Jeśli ktoś ma inny pomysł, komendy których nie znam w konsoli/do doklejenia w userconfig.cfg - śmiało pisać. Jeśli natomiast admini/moderatorzy nie mają nic przeciwko chciałbym się ową paczką podzielić. Jest to podfolder /sound/weapons a w nim pliki odpowiedzialne za dźwięki wystrzałów i przeładowywania broni. Paczka jest w formie .zip i waży całe 2mb a po rozpakowaniu 5mb.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności