-
Football manager 2012 teraz czekam na 2015
-
To jest najlepszy telefon jaki wyszedł w ostatnich latach, i długo taki się nie pojawi. http://www.mgsm.pl/pl/katalog/sonyericsson/livewithwalkman/
-
Gra wygląda super, szkoda że wymagania będą z kosmosu.
-
Większość osób które zakładają takie tematy ma po 15lat albo i mniej, zresztą nie ma co się tak tym przejmować bo i tak nic nie zrobią, nabiją kilka postów a potem mama da szlaban na komputer i na tym się skończy^^. Ktoś kto zamierza założyć dobrą sieć serwerów albo będzie chciał dołączyć z jednym serwerem do istniejącej już serwerowni, to nie będzie na pewno skakał bo forach "ogólnotematycznych" i zadawał takich pytań.
-
Postów
15 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
