-
Ja mam mętlik w głowię. Ja dopiero pierwszy raz zamienie telefon z klawiaturą na dotykowy, wiec nie ogarniam za bardzo co i jak jeszcze:D ale priorytetami są dobry aparat,muzyka żeby była dobrze słyszalna i dobra szybkosc na necie :D
-
Wiecie stówke dołożyć to nie problem. Nie wiem czy Samsung galaxy s2 nie jest lepszy od s3, może to mylne wrażenie.
-
Pochwalony. Jest problem z reklamą, druga reklama otwiera sie po kilku sekundach pierwszej rundy i to czasem baaardzo przeszkadza w grze;/ Nie wiem czy ten problem jest również na innych serwerach, ale proponuje albo usunąć drugą reklame albo dać ją bezpośrednio po pierwszej. Pozdrawiam, Naturalny Jakub.
-
165
-
Siemanerko, mam problem. Szukam i szukam fajnego telefonu i znaleźć nie mogę. mam jeden model na oku "Htc Desire 300" ale nie wiem czy jest wadliwy :) Poleci ktoś jakieś fajne cudo? Do 500 stówek.
-
+1 :)
-
149 :)
-
Postów
18 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
