Skocz do zawartości
  • Postów

    18
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

KATsp3q

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez KATsp3q

  1. Ja mam mętlik w głowię. Ja dopiero pierwszy raz zamienie telefon z klawiaturą na dotykowy, wiec nie ogarniam za bardzo co i jak jeszcze:D ale priorytetami są dobry aparat,muzyka żeby była dobrze słyszalna i dobra szybkosc na necie :D
  2. Wiecie stówke dołożyć to nie problem. Nie wiem czy Samsung galaxy s2 nie jest lepszy od s3, może to mylne wrażenie.
  3. KATsp3q

    [KOSZ] Reklama

    Pochwalony. Jest problem z reklamą, druga reklama otwiera sie po kilku sekundach pierwszej rundy i to czasem baaardzo przeszkadza w grze;/ Nie wiem czy ten problem jest również na innych serwerach, ale proponuje albo usunąć drugą reklame albo dać ją bezpośrednio po pierwszej. Pozdrawiam, Naturalny Jakub.
  4. 165
  5. Siemanerko, mam problem. Szukam i szukam fajnego telefonu i znaleźć nie mogę. mam jeden model na oku "Htc Desire 300" ale nie wiem czy jest wadliwy :) Poleci ktoś jakieś fajne cudo? Do 500 stówek.
  6. +1 :)
  7. 149 :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności