-
Ano zagram.
-
darky obserwuje zawartość [KOSZ] Elo
-
[oddzielony] Michael Telo (TŁUMACZENIE) - Ai Se Eu Te Pego - Koza z Nosa
darky odpowiedział(a) na darky temat w Oddzielone posty
Za to pod biureczko wchodzisz : -
[oddzielony] Michael Telo (TŁUMACZENIE) - Ai Se Eu Te Pego - Koza z Nosa
darky opublikował(a) temat w Oddzielone posty
Ty, kur :DD Coś Ci dać od razu na forum dajesz? :D -
HAI GIRLS
-
@Nesty, ale ja nie pisałem że ma być only STEAM. Na razie może być STEAM/NS. :)
-
A ja będę się upierał przy TP + ESL MAP! =D
