Skocz do zawartości
  • Postów

    22
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

optimum

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

4 obserwujących

Informacje profilowe

  • Imię
    Pedro
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Zainteresowanie
    Finanse

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    heezi
  • Gram na serwerach
    CS 2 - FFA
    CS 2 - MIRAGE
    MTA - DayZ

Sprzęt fragowicza

  • System
    Windows 11 Home

Kontakt z fragowiczem

  • Discord
    yng.pedro

Ostatnie wizyty
 803

Osiągnięcia optimum

Entuzjasta

Entuzjasta (6/14)

  • Pierwszy post
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!
  • Pierwszy rozpoczęty temat

Najnowsze odznaki

 11

Reputacja

  1. Jak tam u was frag-ziomki?

    :fg_pepe_king:

  2. Ranga, jaką chciałbym otrzymać: Admin CS:GO - 5vs5 Imię: Mam na imię Kuba Aktualny wiek: 14 lat Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: Wnioskuję, że powinienem zostać administratorem tego serwera, gdyż często na nim gram (z reguły od 17 do 22), nie jestem toxic, chciałbym wspierać innych graczy i pozbywać się cheaterów z serwera, by inny czyści gracze mieli fajną i miłą rozgrywkę. Dodatkowe informacje o sobie: Znam regulamin gry oraz AMXmodMENU. Lubię grać z innymi ludźmi niezależnie od ich narodowości, gram w CS już 3 lata i nie zamierzam szybko zakończyć przygody z tą grą jak i z tym serwerem. Chciałbym jeszcze dodać, że jestem otwarty gdy ktoś potrzebuje ode mnie pomocy, więc śmiało można do mnie pisać na discord. Profil steam: https://steamcommunity.com/id/_optimum/ Dziękuję za uwagę 😊 optimum
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności