Ranga, jaką chciałbym otrzymać: Admin CS:GO - 5vs5
Imię: Mam na imię Kuba
Aktualny wiek: 14 lat
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: Wnioskuję, że powinienem zostać administratorem tego serwera, gdyż często na nim gram (z reguły od 17 do 22), nie jestem toxic, chciałbym wspierać innych graczy i pozbywać się cheaterów z serwera, by inny czyści gracze mieli fajną i miłą rozgrywkę.
Dodatkowe informacje o sobie:
Znam regulamin gry oraz AMXmodMENU. Lubię grać z innymi ludźmi niezależnie od ich narodowości, gram w CS już 3 lata i nie zamierzam szybko zakończyć przygody z tą grą jak i z tym serwerem. Chciałbym jeszcze dodać, że jestem otwarty gdy ktoś potrzebuje ode mnie pomocy, więc śmiało można do mnie pisać na discord.
Profil steam: https://steamcommunity.com/id/_optimum/
Dziękuję za uwagę 😊
optimum