Skocz do zawartości
  • Postów

    54
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Hare Krishna xD

[CS 2] Admin Serwerów
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    634.03 PLN 

Treść opublikowana przez Hare Krishna xD

  1. 100lat !! i mam nadzieje ze zdrowiejesz :D btw. nie pij za dużo xD

  2. Graty !
  3. Generalnie jestem zbyt krótki żeby wydać jakaś opinie, ale wydaje mi się ze ktoś kto już długo gra w csa, chce mieć admina, to powinien mieć trochę więcej godzin w grze, śmierdzi mi to nowym kontem steam. Pozdro
  4. Jeszcze raz dzięki dla tych co już pogratulowali i tych co maja zamiar ☺️ do zobaczenia na serwerze 😋
  5. dzieki bardzo
  6. Ranga, jaką chciałbym otrzymać: Admin CS:GO - MIRAGE #03 Imię: Robert Aktualny wiek: 35 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: Doświadczenie na innej sieci (admin testowy-admin-senior admin-menager). Poważne podejście do wykonywanych obowiązków. Kultura osobista. Chęć niesienia pomocy. Chęć utrzymania porządku na serwerze. Dodatkowe informacje o sobie: Zainteresowania mechanika, elektronika. Tak wiem, że jestem bardzo krótko, ale wiem również ze to się zmieni i z dnia na dzień będzie tych godzinek przybywać. Dzięki Prolifff dowiedziałem się o tej sieci i bardzo chętnie z wami zostanę niezależnie od werdyktu podania.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności