Stary miałem wczoraj identyczne sytuacje chyba nas ten sam admin dojechał:d nie bardzo umiem grać w tę gierkę ale wchodze tam czasem ,jak oglądam coś w tle i staram się grać jak wszyscy ale czasem dostaje bana i nawet nie wiem za co :d a z tym blokowaniem szalonego to wczoraj identyczna sytuacja ban za blokowanie szalonego a byłem zdrowy 🤪 ogólnie mam na to wywalone i szacun że chcialo Ci się to pisać , również uważam że na pewno to nie pomoże i nie zachęca do grania nowym osobom:d
Pewnie nie mogę tu pisać, bo nie dotyczy to mnie ,ale co tam ,może dostanę bana na forum 🤪