Skocz do zawartości
  • Postów

    10
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Clegane

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Clegane

  1. Stary miałem wczoraj identyczne sytuacje chyba nas ten sam admin dojechał:d nie bardzo umiem grać w tę gierkę ale wchodze tam czasem ,jak oglądam coś w tle i staram się grać jak wszyscy ale czasem dostaje bana i nawet nie wiem za co :d a z tym blokowaniem szalonego to wczoraj identyczna sytuacja ban za blokowanie szalonego a byłem zdrowy 🤪 ogólnie mam na to wywalone i szacun że chcialo Ci się to pisać , również uważam że na pewno to nie pomoże i nie zachęca do grania nowym osobom:d Pewnie nie mogę tu pisać, bo nie dotyczy to mnie ,ale co tam ,może dostanę bana na forum 🤪
  2. Jestem za każdym pomysłem który jest za nowymi mapami 👍👍
  3. Jak najbardziej jestem za ,gram często po północy i potrzebne są mapki ma kilka osób Cs_max też jest ok
  4. a tak tylko z czystej ciekawosci bo jestem zielony jak to działa ze ban jest od osoby x a rozpisywala bedzie osoba y ?
  5. Piotruś tak sie sklada ze jestem na swietach w Majdanie ,ale na 14 jade do Ćwieka z autem może przy okazji piokazac Ci laptopa z czitami ?:p pośmiejemy sie razem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności