-
Postów
176 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
100.00 PLN
Treść opublikowana przez r1v
-
Witam na pokładzie kolego 😁 Nie daj dupy bo mam cie na swoich barkach 😁
- 19 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Znowu jakiś amator w UB team... Strzałeczka byku 😁
- 18 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Odkopane stare filmy z złotych czasów CS 1.6, aż się łezka w oku zakreciła
-
Gratki Tajger
- 22 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gratulacje
- 12 odpowiedzi
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gratuluje i powodzenia
- 23 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gratuluję:)
- 21 odpowiedzi
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gratki
- 16 odpowiedzi
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gratulacje
- 17 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gratulacje i powodzonka
- 39 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gratulacje i powodzenia
- 36 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Powodzenia!
- 35 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gratulacje! i powodzenia.
- 32 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gratulacje!
- 39 odpowiedzi
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[NIEAKTUALNE] Szósta wielka rekrutacja sieciowa!
r1v odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
Ranga, jaką chciałbym otrzymać: Admin TS3 Imię: Sebastian Aktualny wiek: 28 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: - Widzę, że jest mało administratorów, więc myślę, że moge pomóc w ogarnianiu serwera. - Byłem kiedyś adminem na takim serwerze, więc jakieś doświadczenie jest. Jak mawiał klasyk "coś nie coś, potrafie" - Kultura osobista, wyrozumiałość, opanowanie, chęc pomocy. - Znajomość regulaminu i zasad panujących na serwerze. Dodatkowe informacje o sobie: Jestem tu już drugi rok, adminuje na serwerze FFA i myślę, że całkiem dobrze sobie radze, chcę spróbować swoich sił na nowym stanowisku i spożytkować wolny czas. Służe pomocą każdemu i nigdy jej nie odmawiam. Do swoich obowiązków podchodze z należytą uwagą i zaangażowaniem, co przekłada się na bezproblemową współpracę w przyszłości . Podanie krótkie, lecz uważam, że zwięzłe i treściwe. Resztę informacji do uzyskania podczas rozmowy. Pozdro -
@ Rob3rt sprawa wygląda tak, że w żaden sposób nie dogodzisz wszystkim. Mi też ta mapa nie leży i szczerze jej nie lubię, ale zaciskam zęby i gram te 20 minut, bo wiem, że spora część graczy za nią przepada. To samo z cs_office... w sumie nie kumam po co ta dyskusja 😂
-
Gratuluje
- 12 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gratulacje
- 17 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gratki.
- 16 odpowiedzi
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gratki
- 22 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gratki
- 32 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gratulacje:)
- 24 odpowiedzi
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gratulacje
- 17 odpowiedzi
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gratuluje
- 23 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gratulacje
- 25 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
