-
Postów
78 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez Wachu
-
Takie tam, na "szybko" ;D
-
kliknięte
- 1 795 odpowiedzi
-
- akcja
- charytatywna
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ZOMBIE INFECTION
Wachu odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
+++ -
Gratki ;]
- 17 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Głos na serwer został oddany. Dziękujemy!
-
[KOSZ] [CS:GO] Głosuj na nasz serwer 5 vs 5 #04
Wachu odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
Twój głos na serwer został prawidłowo oddany! -
[KOSZ] [CS:GO] Głosuj na nasz serwer DEATHMATCH
Wachu odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
Twój głos na serwer został prawidłowo oddany! -
Gratki ;D
- 17 odpowiedzi
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Grartki
- 15 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Ale odkopane, Ale to i ja dodam Hyper X, cloudy II Polecam
- 46 odpowiedzi
-
Ja tylko napisze od siebie, iż dziękuje za zaufanie po takim czasie i mam nadzieję, że będzie to owocna i przyjemna współpraca ;]
- 15 odpowiedzi
-
- 2
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Siemanko, Po wstępnej rozmowie z Get'em mogę spróbować coś podziałać tylko podkreślam, że mimo złapania zajawki w sony vegasie cały czas się uczę i wszystko przyjdzie z czasem. Jak mi wiadomo wszystko ma ruszyć w maju i mam nadzieję, że do tego czasu jeszcze coś podszlifuje
-
[KOSZ] [CS:GO] Głosuj na nasz serwer 5 vs 5 #04
Wachu odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
plusik + ;D -
[KOSZ] [CS:GO] Głosuj na nasz serwer 5 vs 5 #04
Wachu odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
-
[KOSZ] [CS:GO] Głosuj na nasz serwer 5 vs 5 #04
Wachu odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
-
gratki:>
- 33 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[CS:GO] Wachu - Pierwsze fragmovie
Wachu odpowiedział(a) na Wachu temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
no pewnie ;D -
Pierwsze highlights'y, wiec proszę bez bez hejtu, dluga droga przede mna przy zabawie w sony vegasie, szczerze mowiac kazdy efekt nalozony, to ogladanie yt i w tym samym czasie dodawanie efektu ;D Do drugiego bardziej się przylożę ;D btw, tak to Morgen jakby ktoś pytał, tylko akcja inna ale lanowo ;P
-
[CS:GO] SweetFX Co to jest? Do czego służy?
Wachu odpowiedział(a) na
Zeu$temat w Dodatki i skrypty do CS 2 & CS:GOsweetfx juz dawno nie działa Filtry nVidia badz vibrancegui, o tym 2 moge wrzucic post ;p -
gratki
- 23 odpowiedzi
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
gzzzz
- 19 odpowiedzi
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[KOSZ] [CS:GO] Głosuj na nasz serwer 5 vs 5 #04
Wachu odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
+ :d -
Gratki
- 10 odpowiedzi
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gratki
- 18 odpowiedzi
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
