Skocz do zawartości
  • Postów

    1 979
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

KAKAOWE OKO SAURONA

Legendarny Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    33
  • Darowizny

    250.00 PLN 

Treść opublikowana przez KAKAOWE OKO SAURONA

  1. Udanego lotu życzą SauriAirlines.

    1. Vaniliovsky

      Vaniliovsky

      Bilet w jedną stronę ✈️

  2. image.thumb.png.aeba7907cccd4c722ba4dc913e560a36.png

     

    Schudłeś :o 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Anana$

      Anana$

      Cytat

      Bambaryły

      Bimbałki

    3. heroine

      heroine

      We tam się ucz, będziesz mi robił akt notarialny 

    4. KAKAOWE OKO SAURONA

      KAKAOWE OKO SAURONA

      Cytat

      Was rozjebało przysięgam XDD

       

      Ja od zawsze miałem zryty beret :D

  3.  

    @ Sucheusz™  @ Raien  @ Prezes VODKA™  

     

    XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    1. Raien

      Raien

      Co jest kurwa xDD

    2. Sucheusz™

      Sucheusz™

      XDDDDDDDDDDDD

    3. Aragorn

      Aragorn

      hahaha japierdole, co jest XD sorry ja upo jak widać 

  4. Cache in progress. POG
     

     

    1. KuToRi

      KuToRi

      Jak pierwszy raz zobaczyłem, to myślałem, że to inna gra xd

  5. image.thumb.png.db96ffc83d7a8aa07c99fbdaa2581ca8.png

     

    Siema Kastoreum. 

    1. Vaniliovsky

      Vaniliovsky

      Ale wanilie to proszę zostawić

  6. No, to teraz tylko Wielkanoc, majówka i wakacje. Potem powrót do szkoły i obiecane serwery CS2 w grudniu. Jak z bicza strzelił.
  7.  

    1. Haczyk

      Haczyk

      :fg_pepe_heart:   Doskonale pamiętam te sety 

  8. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  9. No to wypadałoby jeszcze je przeczytać. Cya. A i jeszcze jedna kwestia, zabierz ze sobą te pieski, które trzymasz na łańcuchu. A i radziłbym Ci wypierdalać zanim na forum wejdzie @ GET albo @ danse. , bo ja jestem chyba jednak tym najmilszym z całej trójki. Pozdrówki <3
  10. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  11. Jakiś nick czy coś?
  12. ♫ DO WYJEBANIA JEDEN KROK, JEDEN JEDYNY KROK, NIC WIĘCEJ!
    DO WYJEBANIA JEDEN KROK, WYPIERDALAJ JAK NAJPRĘDZEJ!

    JESTEŚMY TUTAJ CO DZIEŃ BO... ZAJEBISTYCH LUDZI JEST NAJWIĘCEJ!

    LATEM CZY ZIMĄ CAŁY ROK, DO WYJEBANIA JEDEN KROK! DO WYJEBANIA JEDEN KROOK! ♫

     

     

    Czy jakoś tak, nie pamiętam tej reklamy lewiatana.

    1. KuToRi

      KuToRi

      Niech idzie te swoje backdoory do plugow wsadzać ;) 

    2. BEST 4K4 BOSS
  13. Co te Podkarpacie z ludźmi robi, to ja nawet nie. Trzymajcie się w tych okolicach Rzeszowa.
  14. Demons in my soul

    1. heroine

      heroine

      Ty tam inne demony na tsie wypuszczasz 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności