-
Paulinka czuje sie zdradzony tak jak Ty!..Zgadzalas sie na trojkat pod prysznicem!? A jak ja bylem to nie chcialas..! xD
-
Hayu :D Naaa Tak
-
Mysle ze przed trupem, anarchia, przy zielonych to bez sens jest karanie graczy :)
-
Nesty zapomniales ze MINUS tez posiada taka range ^^
-
Nie szukam przyjaciol xD
- 7 odpowiedzi
-
- propozycja
- dawajcie
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Plejsy z Usp w trupie :D
-
Lagi ma bo gdy ktos rzuca smoke to fps spadaja i sa lagi. Moze byc wina kompa jak kolega wyzej napisal ;)
-
Jestem fanem NFS.. pszeszedlem prawie wszystkie. Wiec uwielbiam takie filmiki.. Powodzonka ;)
-
Te nutki ktore lece powoli sie nudza.. Nie lepiej zmienic odrazu :)
- 5 odpowiedzi
-
- propozycja
- rsów
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Postów
70 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
Psychoo
Emerytowany Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
