Skocz do zawartości
  • Postów

    12
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Shitt

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Shitt

  1. Shitt

    [KOSZ] Nie sluszny ban

    dzis o godzine 10 23 admin kenzo dal mi bana za niby blokowanie kampy a nie blokowalem tylko uktnolem w kampie i inni humany szczelaly do mnie i niemoglem wyj
  2. Forma zapłaty: sms Data złożenia zamówienia: 16.04 godzina niepamiemtam Nazwa zakupionej usługi: premium 75 dni i vip 45 dni Dane identyfikacyjne usługi: usluga przes server nick Macius haslo lego1234 Serwer, którego dotyczy problem: cs 1.6 zombie infekcion Opis problemu: kupilem tom usluge wiem z mojego doswiaczenia ze usluga bendzie na nastempnej mapie a niemial czekalem i czekalem i nic Uwagi:nie mam uwag
  3. Shitt

    [KOSZ] Problem

    ostatnio na serverze kupilem usluge vip i premium a go niemam czy pomorzecie mi jakos ?
  4. damo o co chodzi z tym zaslurzony ?

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Shitt
    3. Damo

      Damo

      Cytat

      Opierdolił dupci gałeczkę.

       

       

    4. Shitt

      Shitt

      temat zamknienty dziekuje

       

  5. Shitt

    [KOSZ] Problem

    Ostatnie kupilem na serverze vipa i premium a go niemam
  6. ale jak daj jakis link prosze
  7. dzieki tylko jak bo tu jestem nowy i niewiem
  8. tylko co tam wpisac ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności