tak jak w temacie nie działa mi serwer 4fun , po zmianie mapy z de_dust2002 na de_westwood serwer mi sie wyłączył pomyślałem ze padł ale jednak nie , wchodze na forum patrze serwer działa , mówie coś jest nie tak . próbowałem wejść przez komende connect a w konsoli pokazuje mi sie tylko : Connecting to 193.33.176.84:27015... You have been banned from this server. Retrying 193.33.176.84:27015... You have been banned from this server. Retrying 193.33.176.84:27015... You have been banned from this BANA NIE DOSTAŁEM NA PEWNO , ktoś pomoże ? przeinstalowanie nic nie dalo ..