Skocz do zawartości
  • Postów

    35
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Janek12

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    ŁÓDZKIE

Informacje o fragowiczu

  • Ulubiony serwer
    4FUN

Ostatnie wizyty
 847

Osiągnięcia Janek12

Biegły Fragowicz

Biegły Fragowicz (10/14)

  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!
  • 5 lat z nami!

Najnowsze odznaki

 4

Reputacja

  1. 175 >.<
  2. hmm , dziwne ja dalem przed sekundą 155 o.O
  3. Janek12

    Testy na serwerach

    Do lagów na początku mapy można sie nawet przyzwyczaić . Zauważyłem te "cofniecia" od wprowadzenia mapy de_nust2 i na tej mapie ludzie najczęściej narzekają na lagi , można coś sprawdzić w tym kierunku :)
  4. 99 >.<
  5. 78
  6. Janek12

    steam cs 1.6

    w razie problemu będę sie kontaktował , dzieki za pomoc :) . temat do zamknięcia
  7. Janek12

    steam cs 1.6

    byłem już w sklepiku , niestety można kupić tylko przelewem :/
  8. Janek12

    steam cs 1.6

    nie wiem czy to dobry dział , jeżeli nie to przepraszam za kłopot . jestem zainteresowany kupnem counter strike 1.6 na steam (kluczem) , najlepiej przez sms'a . Wie ktoś gdzie mogę taki nabyć? przetrząsnąłem internet ale niestety jest pełno oszustów i jest lekki strach przed utratą kasy . licze na waszą pomoc :)
  9. Janek12

    nie działa serwer

    tak jak w temacie nie działa mi serwer 4fun , po zmianie mapy z de_dust2002 na de_westwood serwer mi sie wyłączył pomyślałem ze padł ale jednak nie , wchodze na forum patrze serwer działa , mówie coś jest nie tak . próbowałem wejść przez komende connect a w konsoli pokazuje mi sie tylko : Connecting to 193.33.176.84:27015... You have been banned from this server. Retrying 193.33.176.84:27015... You have been banned from this server. Retrying 193.33.176.84:27015... You have been banned from this BANA NIE DOSTAŁEM NA PEWNO , ktoś pomoże ? przeinstalowanie nic nie dalo ..
  10. Janek12

    Premium.

    ja ostatnio kupując vipa , wpisałem to co trzeba bylo wpisać w konsoli , a następnie wpisałem " retry" do ponowanego wejścia na serwer i zadziałało ;)
  11. 31 ;)
  12. Janek12

    problemy?

    mam pytanie dotyczące serwera 4fun. Od dłuższego czasu serwer crashuje , dzisiaj nawet jest offline , gra nie jest czysta .. sa jakieś dziwne "lagi" na które narzeka coraz wieksza ilość graczy . czy są jakieś problemy z tym serwerem ? jeżeli tak, to czy są już jakieś podejmowane kroki w celu rozwiązania błędu ?
  13. , sprawdź to :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności