Skocz do zawartości
  • Postów

    72
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Ezzydess

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Ezzydess

  1. gratulacje
  2. gratulacje
  3. myślę że parę smaczków i różnorodności nie zepsuło by jakości a mimo wszystko wpłynęły by pozytywnie tak samo myślę zainspirowałbym tu trochę z wojska polskiego i takie beleczki jak najbardziej na plus, a jak mamy > < od 5 do 9 poziomu poprostu zrobić 1 < > przy 5-6, 2 << >> przy 7-8 i np 3 <<< >>> przy 9-10 choćby co dwa poziomy zmieniała się grafika i również git moim zdaniem
  4. Jak będzie potrzeba mogę podrzucić więcej pomysłów ale na pv żeby nie śmiecić tematu.
  5. Jak na prototyp to całkiem nieźle, widać że te rangi choć już są o niebo lepsze moim zdaniem od default'owych to same chcą być ulepszone, a przede wszystkim więcej detali żeby nie wyglądały tak samo i choć 40 poziomów może być ciężko zrobić każdą inną od drugiej to osobiście wolałbym żeby niektóre różniły się więcej niż cyferką. tu na przykładzie można by zmienić to żę w 34 są skrzydła i 3 małe kropeczki symetrycznie to czemu tego nie wykorzystać i 33 i 32 dać poprostu po 2 i 1 kropeczce, o takie detale właśnie mi chodzi (kropeczki czy gwiazdki na jedno wychodzi) sama zmiana jak najbardziej na plus i szacunek za poświęcony czas
  6. Gratuluję
  7. Gratuluję
  8. gratki
  9. Gratuluje
  10. gratulacje
  11. gratki ;D
  12. Gratki
  13. Gratki
  14. gratulację
  15. gratuluję
  16. gratulacje
  17. Gratuluję
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności