Skocz do zawartości
  • Postów

    42
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Sandraa

Wykluczony
  • Ostatnia wizyta

    nigdy
  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

4 obserwujących

Informacje profilowe

  • Płeć
    kobieta
  • Miasto
    Kosmos

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    Sandraa
  • Ulubiony serwer
    CS 1.6 - ZOMBIE
  • Gram na serwerach
    CS 1.6 - Deathrun

Ostatnie wizyty
 2107

Osiągnięcia Sandraa

Entuzjasta

Entuzjasta (6/14)

  • Popularny Unikat
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 126

Reputacja

  1. O 16:51 dostałam ostrzeżenie za spam, okej spoko może być xD Kolejne 2 punkty ostrzeżenia za spam, ponieważ zgłosiłam post @ uroboros. ? Post nic nie wprowadza do tematu tym samym narusza regulamin forum. Pierwsze zgłoszenie nic nie dało, zgłosiłam 2 raz i widać jak to się skończyło xD Upominacie innych, a sami nie stosujecie się do własnego regulaminu forum Dlaczego normalni użytkownicy są karani, a osoby wyżej postawione robią co im się podoba? Podobno traktujecie wszystkich równo, a jak widać jest inaczej. Podobno tutaj nie ma czegoś takiego jak kolesistwo, a jeden drugiemu dupe chroni i jest bezkarny.
  2. Ja na chwile obecną nawet nie wiem co się dzieje na serwerze... Trochę cierpliwości, bo sam masz w tym momencie słabe podejście.
  3. Gratulacje i powodzenia ^.^
  4. Sandraa

    [KOSZ] Urlop - Sandra

    Nick: Sandraa Planowana data urlopu: 21.01-31.01 Powód urlopu: Odpoczynek od zombiaka. Uwagi: Na forum będę dostępna + na serwer też pewnie czasem wbiję
  5. Sandraa

    [KOSZ] Urlop - Livv.

    I kolejna terrorystka za którą juz tęsknię:( Milego odpoczynku <3
  6. Jedna z trzech choinek w domu :p Jakby ktos sie zastanawiał " Dlaczego ta choinka stoi krzywo? "... no coz spodobała sie kotu
  7. Gratulacje moja piękna terrorystko ❤️
  8. Gratulacje
  9. Nick jakiego używasz: Sandraa Wiek: 19 Staż gry na serwerze: Jakieś 3 tygodnie Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinnaś zostać adminem: Chęć pomocy, skoro i tak już gram to chociaż będę robić coś pożytecznego. Spore doświadczenie też się przyda. Staram się raczej być osobą bezstronną co też często jest na plus. Na co dzień pracuję z ludźmi, dzięki temu mam sporo cierpliwości. Oczywiście z graczami na serwerze chyba się dogaduję Chcę dotrzymać @ czekoladka~ towarzystwa, nie może biedna się sama użerać z samymi chłopami Oświadczam, iż przebywam na serwerze: Zazwyczaj w godzinach wieczornych, czasami rano. Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198865461673/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności