O 16:51 dostałam ostrzeżenie za spam, okej spoko może być xD
Kolejne 2 punkty ostrzeżenia za spam, ponieważ zgłosiłam post @ uroboros. ?
Post nic nie wprowadza do tematu tym samym narusza regulamin forum.
Pierwsze zgłoszenie nic nie dało, zgłosiłam 2 raz i widać jak to się skończyło xD
Upominacie innych, a sami nie stosujecie się do własnego regulaminu forum
Dlaczego normalni użytkownicy są karani, a osoby wyżej postawione robią co im się podoba? Podobno traktujecie wszystkich równo, a jak widać jest inaczej. Podobno tutaj nie ma czegoś takiego jak kolesistwo, a jeden drugiemu dupe chroni i jest bezkarny.