Skocz do zawartości
  • Postów

    260
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Mr. Kropek

Zasłużony Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Mr. Kropek

  1. Sprawy na temat beta serwera pisz tutaj: Nie chce Ci się nawet działu przejrzeć. http://fragujemy.com/index.php?/topic/44447-COD-MOD-wersja-BETA---dyskusja Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  2. "Lubię spadać w dół, ale tylko z tobą Serce zimne mam, nie gdy jesteś obok Jutro wstanę sam, ale sam ze sobą Bo ty jesteś tam, ale tylko moją głową"

  3. Jeżeli byłoby możliwe to dodać ochronę przed natychmiastowym zabiciem z każdej losowej (1/12 1/14 itd.) broni czy z perku "np.szalonego" z wyjątkiem klas z 1/1. Zabrać wtedy ochronę przed he i te miny.
  4. Kropki latają kluczami ponieważ używają zaawansowanej technologi kosmicznych dziewic. Należy uważać na ich nieposkromione żądze łączenia kropek na wzór najdzikszych aktów seksualnych. Kropki nieodpowiednio używane mogą przekształcić się w przecinki, które po wyjęciu z wrzątku rosną na wielkie czerwone pryszcze na wzór elma z Ulicy sezamkowej. Zaleca się uciekanie przed siebie w celu sprawdzenia swoich możliwości w spierdalaniu. Po przeczytaniu tego tekstu należy się skonsultować z lekarzem lu...

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. pejtrycz
    3. Mr. Kropek

      Mr. Kropek

      Trudno mi kogoś polecić.. wszyscy którzy mieli ze mną kontakt wyjechali za granicę albo zrezygnowali z psychologi i poszli na terapię :/

    4. .:GUCIO:.

      .:GUCIO:.

      To mam problem :/

      Jak będziesz miał jakiegoś dobrego to pisz :)

  5. Najlepiej usuńmy wszystko i grajmy nozami.. Bandyta i tak jest najrzadszą klasą graną na codzie, a Ty UAV chcesz mu usunąć? Jak już coś usuwać to zapewne te miny, bo chyba nikt ich bardzo nie używa. Skyline patrz na innych co grają tą klasą, a nie patrzysz na siebie, bo Cię ktoś tą klasą zabił. Chyba dlatego wyskoczyłeś z tą nieprzemyślaną propozycją. Co do cybera to nie mam zdania, bo jest różnie. Raz komuś 1/12 wchodzi co drugi strzał, a jeden wystrzela magazynek i nic. Tutaj wszystko zależy od szczęścia (skryptu xd).
  6. Ładna i gra w cs-a xD Wymarzona dziewczyna dla większosci z forum :D
  7. Trzeba się przyzwyczaić. Na początku mi się wydawał trudny, ale potem było ok.
  8. http://www.mintshost.pl/aff.php?aff=13450 Polecam :)
  9. Dobrym pomysłem byłoby dodać ze dwie premki i dwie klasy zwykłe. Tylko najpierw musimy się wszyscy zastanowić jakie te klasy miały by być :D
  10. @Stig Zbójnik niby słabszy, a ciśnie bardziej niż zabójca. Co widać po graczach tymi klasami. Ninja zabija granatem na hita bez perku. Przykład: Byłem na górze respa tt na assault, a na dole spadł granat, który mnie pocisnął na hita, a ninja nie miała na to perku. Miałem całe hp. I nie raz tak się zdarza.
  11. 7/10 jak ten kolczyk jest prawdziwy xD
  12. jar_luki gra zbójnikiem. Pewnie ma pecha do perków, bo jak czasami gram zbójnikiem to dostaję notatki szturmowca itd. więc tu błędów nie ma się co doszukiwać. Jeszcze jak dla mnie to zbójnik jest nadal mocny. Chociaż został już osłabiony to trudno go zabić. Jak nie trafię go awp, to marne mam szanse na zabicie go m4 :D Jak to pisze jar_luki 43fragi na mapę i to ze słabymi perkami albo ja już nie umiem strzelać albo zbójnik jest mocniejszą klasą :D
  13. Pisałem w bugach, ale napisze jeszcze tutaj. Lewy przycisk myszki u speeda zabija na hita.
  14. Po dzisiejszej grze ninją przeciwko bandycie uważam, iż nie powinno jej się blokować wszystkich perków z bronią. Zbójnik ninje widzi, bandyta ma cały czas uav i w ten sposób łatwo mu dostrzec ninje, zabójca z mniejszą siłą, ale wybucha. Ciężko grać w ten sposób ninją. Jeżeli zablokujemy jej te perki to dla klas zwykłych będzie lepiej, ale z drugiej strony premki będą miały nad nią dużą przewagę i będzie zero przyjemności z grania ninją.
  15. Ja mam jedną uwagę. Oślepienie w bandycie za często wchodzi. edit@ Być moze 1/10 będzie dobrym rozwiązaniem, ale wszystko będzie widoczne w praktyce. Jeszcze to do błędów się zalicza, ale napisze od razu tutaj. Odrodziłem się terrorystą na respie wrogą z zielonym ekranem i w ten sposób mnie zabili.
  16. Wróciłem zza granicy :v żem się tam napracował XD

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. GET

      GET

      Wiedziałem że tak będzie ;)

    3. Mr. Kropek

      Mr. Kropek

      Źle trafiłem :/ ale przynajmniej wycieczka 2 tyg była xd

    4. GET

      GET

      Nie, po prostu jesteś młodym człowiekiem i nie pierwszy raz zdarzyła się taka sytuacja. Mówiłem dokładnie to samo Twoim rówieśnikom: wrócisz za 2 tygodnie, może miesiąc. Jeszcze ani razu nie chybiłem. Wracaj do nas ;)

  17. Dostałem bana na ShoutBox <3 xD

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Sisterosss

      Sisterosss

      Napisac raz na rok jedno zdanie i dostac bana hahahaha,mistrz ;v

    3. Mr. Kropek

      Mr. Kropek

      Ponieważ powierzchnia Ziemi wynosi 510mln km².

    4. RasTa.!
  18. Chciałbym napisać motywujący oraz konstruktywny opis, ale brak mi siły perswazji, ponieważ egzystuje w brodziku intelektualnym. xD

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Sisterosss

      Sisterosss

      W sensie nie wiesz co napisac sensownego dlatego wymysliles,ze napiszesz opis tak,zeby mial prosty przekaz aczkolwiek aby był czytany poetycko? :v

    3. Mr. Kropek

      Mr. Kropek

      Dokładnie! :D

    4. Sisterosss

      Sisterosss

      Jak ja wszystko wieem,niesamowite!;v

  19. "Nie chce słuchać ich kiedy mówią mi, że nie dla mnie to o czym każdy śni. Mogę na dno spaść, potem królem być. Bo żyję tak jak ja, nie tak jak Ty" ~https://youtu.be/eybbhwDUiAY

  20. Ja też na żadnym serwerze nigdy tak nie miałem. Zapisz sobie konfigurację csa i go odinstaluj, a następnie zainstaluj od nowa. Tyle mogę poradzić :D
  21. Nie odbija. Co do tematu. Popieram Pozdro. Jak nie masz skilla to nawet połączeniem zabójcy, kapitana i zbójnika będziesz lamić. Resztę next wyjaśnił :D
  22. Pomorze to może być gdańskie :D Według mnie najlepiej byłoby spróbować odinstalować tego cs-a i zainstalować od nowa na czysto w innej lokalizacji niż jest obecny. On Ci prześle pliki, a problemu nie rozwiąże.
  23. Mr. Kropek

    Proszę o usunięcie

    Proszę o usunięcie. Nie tu napisałem podanie przez ten zabezpieczający cloud flare...
  24. Mr. Kropek

    dawna propozycja ;>

    Jak piszą inni. Najlepiej dodać ze trzy porządne mapki, ograniczyć do 7 ten mapcykl i przy tym zostać :D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności