-
Postów
4 264 -
Wpisów na chatbox
3 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
nigdy -
Wygrane
24 -
Darowizny
900.00 PLN
Treść opublikowana przez Emq
-
Hej @ [CS 1.6] Admin ZOMBIE MOD@ [CS 1.6] Admin BF2i @ [CS 1.6] Admin ONLY DD2 #01nie bójcie się wystawić teamu w konkursie, damy Wam szansę jak coś, chodzi tylko o dobrą zabawę
- Pokaż poprzednie komentarze 3 więcej
-
Pozwole sie wypowiedzieć za reszte chłopaków. Pare u Nas urlopów i kolejne sie szykują. U mnie roboty w firmie przybyło i czesto teraz pracuje na weekendy, więc też z czasem średniawka. Myślę że ja jak i reszta chłopaków preferowałaby zagrać jako drużyna co dałoby Nam dużo funu ze wspólnej gierki,niż doklejanie graczy z serwera by po prostu zmontować jakąś ekipe do turnieju
Także niestety ,ale passujemy. Życze reszcie dużo zabawy i pocenia się
-
-
