Skocz do zawartości
  • Postów

    1 357
  • Wpisów na chatbox

    66
  • Dołączył

Kubuś :>

Legendarny Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    8
  • Darowizny

    1000.00 PLN 

Treść opublikowana przez Kubuś :>

  1. Gratki byku
  2.  

     

    1. Niusia

      Niusia

      @ Kubuś :> głos Ci się zmienił? Pięknie śpiewasz 😅😜

  3. https://sppchoroszcz.med.pl/kontakt/ trzymaj, bo chyba uciekłeś i nie wiesz jak wrócić

  4. Pożycz dychę do 10 

    1. gtx

      gtx

      Nie wiem czy tyle mam :fg_pepe_shrug:

    2. Kubuś :>
    3. gtx

      gtx

      Dobry żart menelu

  5. Pięknie grali, szkoda, że impotencja w ataku xD 

    1. PACIU

      PACIU

      A weź mi nawet nic nie mów. Od meczu z realem dramatyczny spadek.

  6. No no, gratuluję koleżanko
  7. Gratki byczku
  8. pomimo tego, że nie grałem, a początkowo oglądałem jedynie gameplay'e na yt (żeby sprawdzić jak w ogóle gra wygląda), to po wszystkich patchach i dodatku ta gra wiele zyskała i wielu znajomych po których bym się nie spodziewał, podniecali się tą grą, także tu bym się raczej nie zgodził trailer to tam chuj, wiadomo, te do wieśka 3 były takie, że pyton sam napełniał się krwią, ale co zrobisz. Oczywistym było, że Ciri będzie nową protagonistką, robili podbudowę przez całego wieśka 3 ( nie pamiętam jak przed, dawno nie grałem, ale pewnie też) i nagle mieli to odpuścić? Osobiście nie jestem fanem tego rozwiązania, wolałbym zestaw Geralt+Płotka ale co zrobisz. Wiem, że gra jest w odpowiednich rękach i będzie to dzieło wybitne, a to jest ważne. Ja również nie wsiadam, oglądałem trailer ze 4 razy i do tej pory nie sprawia na mnie wrażenia. Cieszy fakt, że jest w produkcji, światło dzienne zobaczy najwcześniej w 2027 znając życie, ale cóż minie to jak pstryknięcie palcami i wrócimy tu do tego tematu i będziemy dyskutować, dlaczego ta gra jest tak piękna ( mam nadzieję)
  9. Dobrze mordziaty, oby tak dalej
  10. Przestań tyle chlać 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. pogo

      pogo

      łe ciasto, kiedyś byłeś porzondny

    3. Kasto
    4. Kubuś :>

      Kubuś :>

      Wystarczy puścić bączura jak ty @ Kasto

  11. Gratki ziomuś
  12. "8. Ostatnim razem jak się ważyłam było około 70 - A teraz chodźcie tu wszyscy hejterzy, którzy mówicie, że kobieta kończy się na 50 XD" 

    Obecny :fg_face_pog:

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. heroine
    3. 666_AnaRchY

      666_AnaRchY

      50kg  ale chyba przy 1,50m wzrostu :P

    4. TryAgaiN

      TryAgaiN

      A ja powiem inaczej, kochanego ciałka nigdy za wiele 

      Niektórzy lubią sobie po ugniatać :fg_face_kek:

  13. Spasłeś się Wuja

    1. Sorry :)

      Sorry :)

      Kubełek no gdzie 😂

  14. ponczo

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. pogo

      pogo

      Wczoraj w kiblu takiego dojebanego zapaliłem, za wszystkich tych, których w nim spuściłem.

    3. heroine
    4. pogo

      pogo

      Żyje, ale odrabiam straty po powodzi za granicom i tak wiesz... Maloczasuziom

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności