Skocz do zawartości
  • Postów

    106
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

taczka

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez taczka

  1. Musicie mi wybaczyć mam problem z cs 1.6 nie dam rady zagrać nie chce abyście przegrali z mojego powodu :p
  2. Gratulacje mordko
  3. Brawo
  4. Średni pomysł, kupując vipa masz nick pod haslem. taka rzecz mozna dodawać jak serwer stoi ciagle pełny, obecnie tylko zmniejszy się liczba ludzi ktorzy sobie nie poradzą z tym :p
  5. Szacun, gratulacje
  6. Elegancko, jeszcze raz gratulacje
  7. ale sztunia 10/10 :D

  8. GZZZ !!!
  9. Brawo ty !
  10. Brawo, witamy w szeregach
  11. GRATULACJEEEE
  12. Gratuluje !
  13. Proszę napisz w odpowiednim dziale https://fragujemy.com/forum/395-cs-16-csgo-wsparcie-techniczne/
  14. Dziękuję bardzo 🤩
  15. taczka

    [KOSZ] Podanie na admina - N1

    Konto pod podanie, napisane na kolanie.. Nie przypominam sobie abym widział kolegę na serwerze. Stanowczo na nie.
  16. Głos na serwer został oddany. Dziękujemy!
  17. Brawo!
  18. Witamy w zespole :)))
  19. Dziękuję wszystkim za miłe słowa, mam nadzieję że współpraca będzie bardzo owocna
  20. Nick jakiego używasz: taczka Wiek: 23 Staż gry na serwerze: Ok. roku Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK banik za kłótnie z graczem który obrażał mi rodzine, ale ban został sciągnięty przez h@ Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Gram tutaj systematycznie, znam każdego i mam dość sytuacji jak dzisiejszy niedzielny poranek, od samego rana lataja ludzie na aimie a nie ma komu wejsc go zablokować przez to tracimy graczy. Znam zasady, komendy i wszystko odnosnie admina sam posiadalem kilka lat temu siec serwerów wiec temat ogarniam. Jak tak dalej pójdzie więcej naszych stałych graczy bedziemy widywać na innych serwerach. Oświadczam, iż przebywam na serwerze: póludnie, wieczór, noc Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198411955427/
  21. Potwierdzam, od samego rana "wojtek" lata na aimie i ludzie wychodzą.. nie jednego stałego gracza którego widuje sie na 4funie widze teraz na innych serwerach bo tutaj nie ma adminow !!!
  22. taczka

    [KOSZ] Skarga

    Widzisz looko, swój swojego broni ale pierwsze co powinien uczynić to dac vote czy gracze są chetni na zmiane mapy a nie od razu dawac mapy. Akurat twoja wypowiedz nie ma tutaj sensu bo sprawa jest oczywista, powinien dac vote zmiana tak / nie bo skoro ta mapa byla to znaczy ze ktos ją wybral a nie sama wskoczyła
  23. taczka

    [KOSZ] Skarga

    Skarga na: opiekuna Nick podczas gry: taczka Nick osoby oskarżonej: psiaq* Dlaczego składasz skargę: Brak profesjonalizmu, amatorka na zlym stanowisku Data zdarzenia: 20.00 03.01.2020 Opis zdarzenia: Wybralismy mape italy_xmas po pierwszej rundzie bez pytania (vote zmiana tak/nie) dostalismy vote na 3 zalosne mapy, wybacz ale opiekun nie powinien sie tak zachowywać. Dowód: akurat to mozna sprawdzic w demku
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności