Jump to content

Kali

Fragowicz
 • Content Count

  8
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Czas online

  6h 10m 42s

Community Reputation

8 Positive

1 Follower

About Kali

 • Rank
  Świeży fragowicz
 • Entries from Chatbox 10

Profile information

 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  Kali
 • Favorite server
  CS 1.6 - ZOMBIE
 • How did you find out about us?
  Z zakładki internet

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10

Recent Profile Visitors

114 profile views
 1. Również jestem na Nie. Jako Admin musisz być aktywny, a twoje GT wygląda jak kardiomonitor No i najczęściej nie grałeś ponad 100 minut.
 2. Również jestem na tak +Wiek +Chęć pomocy +Aktywny + Ładne i czytelne podanie
 3. Głos na serwer został oddany. Dziękujemy! Liczba głosów serwera: 49 Liczba głosów potrzebna do uzyskania wyższej pozycji: 1
 4. @ Kshakov Nie zgodzę się z tobą, to jest klasyk jednak w 90%. Klasy zniszczą ten serwer, daje sobie ręce i nogi uciąć. Porównaj sobie nasz serwer z innymi zombie (Tam gdzie są klasy) @ TheExorcist11 Jestem za twoim pomysłem z tym wyróżnieniem VIP'ów @ Kshakov zrobię to za Ciebie, na przykład wziąłem serwer z klasami i nasz (GT z 30 dni) GT naszego serwera ZM GT serwera z innej sieci (Zombie z klasami,ammopacki i inne p2w rzeczy) Widać kolosalną różnice pomiędzy tymi wykresami.
 5. @ ZjemCiKredki Skin nr. 2 jest sztos 😂 https://gamebanana.com/skins/146945 Jeszcze tutaj są ładne skiny, ładnej jakości.
 6. http://gamer-lab.com/eng/mdl_goldsrc/Beta_Headcrab_Zombie Tutaj jest dość fajny model zombie.
 7. @ In Qontrol by Q-dance z nl Oczywiście, gram tutaj od 28 grudnia jeszcze tego roku @ Damo Grając tutaj te 3 dni uważam, że frekwencja jest bardzo duża. W nocy (24-2/3) jest duża ilość graczy, tak samo w dzień. --> Reklama serwera Zombie (Stawka). Jedni są przyzwyczajeni do zwykłego trybu zombie, jedni do zombie escape. I tak dobrze, że nie ma tutaj tych "ammopacków" bo to byłby już przesada i gra nie byłby 4fun, tylko p2w (Pay to win). Każdy ma prawo przedstawić swoją propozycję, tak samo jak inni mogą ją pochwalić bądź skrytykować ( O to chodzi, aby rozmawiać ze sobą, prowadzić dyskusję na jakiś temat )
 8. Witam wszystkich fanów moda Zombie. Przychodzę tutaj z propozycją, a nawet propozycjami. 1. Osłabić efekt "Szalony Zombie" z 12 sekund (Chyba tyle) na 5-7 sekund. Argumenty moje są takie: - Jest to po prostu zbyt "OP". Szalony zombie = zombie win (Nie zawsze, ale zazwyczaj tak jest) - Nie działają na niego mrożące granaty ani zapalające (Co do zapalających to nie pamiętam, chyba zabierają mu HP) - Nowi gracze, którzy nie rozumieją jeszcze systemu działania tego serwera, po prostu będą go opuszczać, bo taki wyjadacz Zombie Moda na Fragujemy.pl kupi szalonego zombie, wejdzie do kryjówki takiego nowego gracza i gracz będzie pod denerwowany i skutkować to może wyjściem. Myślę, że moje argumenty są, chociaż w 50% dobre. 2. Drugą propozycją jest to, aby dodać opcję "Granat na laser" czy jakoś tak to się nazywało. Wyjadaczom zombie moda, chyba nie muszę tłumaczyć, o co chodzi. Jak ktoś nie wie to mówię, na serwerach zombie escape, których jest już bardzo mało w naszej pięknej Polsce, są trzy możliwości podłożenia granatu: Normalny, Natychmiastowy i właśnie ten "Granat na laser" nie wiem, czy dobrze wymawiam tą nazwę, ale mniejsza. Jeżeli położymy taki granat (Zamrażający), ale przed tym ustawimy na tryb "laser" to zombiaczek, który wejdzie w granat, uruchomi właśnie takowy granat. Myślę, że przydatna opcja, dla mnie tak, ale może dla niektórych nie. PS. Co do drugiej propozycji, taki tryb granata zmieniamy prawym przyciskiem naszej myszki
 9. Kali

  Witajcie :)

  Witam wszystkich, tak krótko o sobie opowiem tutaj, no to tak. Mam na imię Maciej, lat 17. Gram u was na serwerze Zombie Infection. Serwer bardzo fajny, admini też rewelacja i ogólna atmosfera na serwerze bardzo dobra. No to mniej gadania, a więcej pykania w te karabinki . Pozdrawiam wszystkich .
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy