Skocz do zawartości
  • Postów

    12
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

[EZIR}

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Płeć
    mężczyzna

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    [EZIR}

Ostatnie wizyty
 563

Osiągnięcia [EZIR}

Regularny Fragowicz

Regularny Fragowicz (8/14)

  • Pierwszy post
  • Popularny Unikat
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!

Najnowsze odznaki

 18

Reputacja

  1. [EZIR}

    [KOSZ] DO MARTYNKI <3

    MARTYNKA KOCHANIE WROCILEM WYSZEDLEM Z WIEZIENIA KOCHAM CIE WROC DO DOMU CZEKAMY NA CIEBIE Z DZIEĆMI Martyna, imię jak miękki wiatr o świcie, co niesie ciszę i budzi skryte życie. W oczach ma światło, co nie gaśnie w mroku, i marzeń tysiąc w każdym swoim kroku. Gdy się uśmiecha — dzień staje się jaśniejszy, a każdy problem wydaje się mniejszy. Ma w sobie siłę, choć czasem ją skrywa, jak cicha rzeka, co skały podmywa. Idzie przez życie z sercem odważnym, szukając sensu w tym, co nieważne. I choć świat czasem bywa zagadką, Martyna zawsze zostaje zagadką słodką. 🌙
  2. [EZIR}

    [KOSZ] DO MARTYNKI <3

    MARTYNKA KOCHANIE WROCILEM WYSZEDLEM Z WIEZIENIA KOCHAM CIE WROC DO DOMU CZEKAMY NA CIEBIE Z DZIEĆMI Martyna, imię jak miękki wiatr o świcie, co niesie ciszę i budzi skryte życie. W oczach ma światło, co nie gaśnie w mroku, i marzeń tysiąc w każdym swoim kroku. Gdy się uśmiecha — dzień staje się jaśniejszy, a każdy problem wydaje się mniejszy. Ma w sobie siłę, choć czasem ją skrywa, jak cicha rzeka, co skały podmywa. Idzie przez życie z sercem odważnym, szukając sensu w tym, co nieważne. I choć świat czasem bywa zagadką, Martyna zawsze zostaje zagadką słodką. 🌙
  3. [EZIR}

    [KOSZ] DO MARTYNKI <3

    MARTYNKA KOCHANIE WROCILEM WYSZEDLEM Z WIEZIENIA KOCHAM CIE WROC DO DOMU CZEKAMY NA CIEBIE Z DZIEĆMI Martyna, imię jak miękki wiatr o świcie, co niesie ciszę i budzi skryte życie. W oczach ma światło, co nie gaśnie w mroku, i marzeń tysiąc w każdym swoim kroku. Gdy się uśmiecha — dzień staje się jaśniejszy, a każdy problem wydaje się mniejszy. Ma w sobie siłę, choć czasem ją skrywa, jak cicha rzeka, co skały podmywa. Idzie przez życie z sercem odważnym, szukając sensu w tym, co nieważne. I choć świat czasem bywa zagadką, Martyna zawsze zostaje zagadką słodką. 🌙
  4. Witam ! Przez 2 dni (Piątek Sobota) nie było żadnych adminów na serverze padło wiele złych słów , padły tak wyzwiska karalne, oraz przemoc seksualna na graczu o nicku Crazy pad ofiarą wykorzystania oraz dużo, łamanie praw człowieka , na szczęście był tam ezir (ja) który wszystkiemu zaradził łagodziłem wszystko każdy mnie się słuchał oraz uratowałem crazy kiedy do tej pory nie może się OTRZĄSNĄĆ CO SIĘ STAŁO a co mogło się stać porozmawiałem z nim i wszystko już z nim w porządku chcieli go wykorzystać ) ale ta wiadomość nie jest o nim tylko o mnie jak by mnie nie było nie wiem co by się działo teraz , zaprzestawałem i przestrzegałem żeby nikt nie blokował ani nie podkładał sie lecz nie mam takie władzy żeby kogoś powstrzymać , dzieki mnie nikt nie blokował z wyjątkiem lewana i Jak ja chyba naćpany , talarek oraz mats caly czas blokowały starałem się jak mogłem lecz na to na nic :( wyzywali też od złych słów i mówili też na moją kochaną mamę złe słowa po czym stwierdziłem że napisze tu żeby zaprzestali i żeby się nauczyli nie dawajcie im surowej kary to są dzieci jeszcze powiedzieli że chodzą do podstawówki lecz ukarać można ale te słowa mnie zabolały mocno, PROSZE PAŃSTWA JAK BY NIE JA TO NIE wiem co by się stało czy crazy by sie pozbierał po tym wszystkim , Obywatele nie macie się niczego obawiać Ezir stoi na straży i nie pozwoli żeby na tym serverze był jakieś wyzwiska , blokowania oraz podkładania . Nie bójcie się już JJJJJJESTEM TU MARTYNKA KOCHAM CIE <<<<<3 ZDROWKA NA DOBRY DZIEŃ I BUZIACZKI NA DOBRANOC iWRACAJĄC do tematu też ktoś sie podszywał i pisał złe słowa z mojego konta na adminów bardzo ich szanuje i nigdy bym nie powiedział na nich złego słowa. miłego leczenia kaca
  5. 1 . A wiec wróciłem na ten zacny serwer dziś wieczorem podchodzę do komputera i mówię a czemu by nie wpaść na zacny serwer ( o administracji odniosę się później) wiec wbijam na zacny serwer gram gram patrze sami jacyś nowi nikogo znajomego jakieś szczypiorki, wracając pytam się na say czy była dziś Marynka moja i na say napisał jakiś banan, kasztan jebać ją na co się strasznie oburzyłem wiec go trochę zwyzywałem ponieważ nikt nigdy nie będzie obrażał mojej Martynki ( BOGINI) no i zwyzywałem go trochę tak jak gówniarz ale w tym pisałem czy do przyszłej żony albo dziewczyny będzie też miał taki szacunek bo jak do Martynki nie ma to znak że do innych kobiet też nie ma ale ja na swojej warcie nie pozwolę obrazić Martynki broniłem swojego stada on do mnie powiedział ciągnij frytki co mnie bardzo uraziło ponieważ ten tekst nie był na miejscu byłem pod wpływem emocji chromosomy mi wbiły sterydy z przed 3 lat jak chodziłem na siłownie mi się przypomniały i nagle admin o nicku Ruri napisał czy skończyliśmy co mnie wkurzyło i ja do niego chuj cie to obchodzi i on mi dał bana za obraze admina ( czy nazywałem go jakoś- nie napisałem po prostu kultularnie chuj cie to obchodzi ) to nie była obraza tylko po prostu powiedziałem trochę miękkie jaja ma jak go to uraziło . 2. Drugim moim problemem jest to że z coraz innym rokiem dobiera się tu chujowszych adminów którzy są no kultularnie powiedziawszy mękkimi pipkami za mojej kadencji grania na tym serwerze byłem już z 5 razy adminem pod różnymi nickami i brakuje tutaj takich adminów jak damo chodź też odpierdalał kaszane ale da się go było polubić kurwa brakuje tutaj takiego kolega daniel nie wiem czy jeszcze jest adminem nie wchodziłem na ten serwer przez kurczaka który daje bana na say na 1 miesiąc on też taki trochę Pan odklajka jest ale da się go polubić w chuj było tutaj takich zajebistych adminów i jest paru którzy mogą zostać mówię o tych starszych ) ale im się nie chce bo to nie żadna satysfakcja z grania ale teraz to jest tak ze adminom staje pała jak dają bana ( taka rzeczywistość ) ten Ruru widzę że się nadaję na admina bo coś ogarnia i opanowany i uspokojony ale jak usłyszał pretekst żeby dać mi bana górka na spodenkach na wysokość 7 cm mu się podniosła bo moim zdaniem to nie był taki powód żeby dać bana bo nie nazwałem go ani zwyzywałem dobrym jest adminem zauważyłem ale trochę niech spuści z krzyża jak każdy admin na tym serwerze. A kurczak ( chiken ) to jest odklejus trochę taki niszczyciel dobrej zabawy za sztywny jest każdy się śmieje hihi huhu haha i nagle przychodzi kurczak i każdy od razu taki spokojnie próbujący zainponować mu nie było powodu żeby dać mi bana na say napisałem tylko że kurczak jest gruby reagując na to pokazałeś że jesteś ty też spuść z krzyża dziękuje za wysłuchanie proszę dać to na 1 strone bo to ważne ponieważ obrażając Martynkę moją obraził mnie dziękuje miłej nocy o i w razie jak ktoś by mi chciał dać perma albo bana spokojnie mam jeszcze pare laptopów i nicki które używałem do bycia adminem wszystko wiec te bany i permy mi nic nie robią dziękuje za uwagę. CZEŚĆ PISAŁ EZIR BEZ ODBIORU ALBO Z .
  6. Chciałabym zapomnieć teraz o Tobie Ale nie mieści mi się to w głowie. Chce troszczyc sie, glaskac i przytulac, W twoje ramiona sie wtulać, Nie zwlekaj wiec kochana moja , biegnij z daleka, Twój Ezirek już czeka... Gdybym kiedyś cię nie poznał Teraz bym nie miał wspomnień. Sprawiłaś, że mogę na nowo cieszyć się życiem. Po prostu sprawiasz, że znów mogę kochać, Gdy patrzę w niebo i myślę o tobie, To wiem że na zawsze zostaniesz, W mej głowie
  7. [EZIR}

    [KOSZ] Dla Martynki

    Damo ta nawet jutro
  8. [EZIR}

    [KOSZ] Dla Martynki

    Martynka w Polsce gdzieś mieszka, piękna, jak z bajki Królewna Śnieżka, Jakim jestem szczęściarzem że Martynke mam, pojęcia o tym nie mam. Twoje usta, twoje oczy, mają w sobie dar uroczy. Za ten wiersz nie gniewaj się, Bo na prawdę kocham Cię. Może głupstwa napisałem, lecz się w tobie zakochałem. Zadam ci jedno pytanie: Czy mnie kochasz mnie? Jeśli tak, to bardzo się cieszę I z koszem pocałunków do Ciebie spieszę. I LOVE MARTYNKA <3
  9. [EZIR}

    [KOSZ] Propozycja

    Witam! Domagam się zrobienia top 15 banów z góry dziękuję.
  10. [EZIR}

    [KOSZ] DLA MARTYNKI <3

    Gdy z oczy znikasz, nie mogę ni razu W myśli twojego odnowić obraz. Jakże nieraz czuję mimo chęci, że ona jest zawsze blisko mej pamięci. I znowu sobie powtarzam pytanie: Czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie? Rzecz jasna że kochanie <3 I love
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności