Chciałabym zapomnieć teraz o Tobie
Ale nie mieści mi się to w głowie.
Chce troszczyc sie, glaskac i przytulac,
W twoje ramiona sie wtulać,
Nie zwlekaj wiec kochana moja , biegnij z daleka,
Twój Ezirek już czeka...
Gdybym kiedyś cię nie poznał
Teraz bym nie miał wspomnień.
Sprawiłaś, że mogę na nowo cieszyć się życiem.
Po prostu sprawiasz, że znów mogę kochać,
Gdy patrzę w niebo i myślę o tobie,
To wiem że na zawsze zostaniesz,
W mej głowie