Jump to content

RandyCunningham

Fragowicz
 • Content Count

  6
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About RandyCunningham

 • Rank
  Świeży fragowicz

Profile information

 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  Randy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Imię: Patryk Aktualny wiek: 23 Staż gry w Counter-Strike: 8 lat Nick na serwerze: Randy Cunningham Staż gry na serwerze: Gram na tym serwerze od kilku miesięcy ,gdy nie miałem zbyt dużo czasu grałem przelotem Godziny w jakich grasz na serwerze: To zależy od chwili wolnej ,po 3/5 godzin dziennie ,a nawet dłużej. Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/player/Randy Cunningham/193.33.176.234:27015/ Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK ,http://fbans.fragujemy.com/bans/4371.html Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK , byłem przez 5lat opiekunem DM3 na sieci cs-lod(tej sieci już nie ma) ,i nie całe pół roku opiekun FFA na sieci cs-kopytko. Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Myślę że moja wiedza oraz kilka letnie doświadczenie czyni ze mnie odpowiedniego kandydata na te stanowisko ,jestem osobą obiektywną z poczuciem humoru(to już wiecie ) ,Chciałbym trochę pomóc . Dla tych co mają wątpliwości co do mojej wiedzy na temat regulaminu serwera to tak ,wszystkim się zapoznałem Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój SID: STEAM_0:0:47598691 Z góry dziękuję za opinię.
 2. Mam kilka propozycji ,co wy na to aby dodać na koniec mapy NEMESIS czyli taki event .Myślę że wiecie o co mi chodzi(Jeśli to przejdzie opisze mniej więcej jakby to wyglądało ) I coś dla HUMANA: Co wy na to aby dodać worki blokujące max 3x na rundę Oraz coś dla ZOOMBIE: Dodałbym jeszcze taki item dla zoombie jak Knife max 1 raz na rundę I jeszcze jedno najważniejsze moim zdaniem vip musi mieć podwójny skok bo mi tego brakuje Dziękuje i życzę miłego dnia
 3. Imię: Patryk Aktualny wiek: 23 Staż gry w Counter-Strike: 8 lat Nick na serwerze: Randy Cunningham Staż gry na serwerze: Kilka razy grałem u was przelotnie ,ale teraz od miesięcy gram prawie codziennie ,gdy praca mi na to pozwala Godziny w jakich grasz na serwerze: To zależy od chwili wolnej ,po 3/5 godzin dziennie ,a nawet dłużej. Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/player/Randy Cunningham/193.33.176.234:27015/ Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK ,http://fbans.fragujemy.com/bans/4371.html Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK , byłem przez 5lat opiekunem DM3 na sieci cs-lod(tej sieci już nie ma) ,i nie całe pół roku opiekun FFA na sieci cs-kopytko. Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Myślę że moja wiedza oraz kilka letnie doświadczenie czyni ze mnie odpowiedniego kandydata na te stanowisko ,jestem osobą obiektywną z poczuciem humoru . Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój SID: STEAM_0:0:47598691 Z góry dziękuję za opinię.
 4. Też bym poprawił czas stawiania min oraz zbalansowałbym zakupy za pomocą pkt. Szczególnie dla zombie ,extra hp z 5 na 3,Granat zagrażający z 12 do 18. Poprawił bym jeszcze tą tabele na vipa pro bo to jest bezsensu(po co mi wiedzieć ile mój team ma hp czy kasy ?. Chyba że chodzi o drużynę przeciwną to już ma sens). Dodał bym coś dodatkowego dla zombie knife np.? Co o tym sądzicie ?
 5. Pozwolę sobie na swoją opinię. Co do update to jest całkiem spoko. Co do hp i dmg jest ok. Ale moim zdaniem takie bronie jak deagle itp. powinny być kołem ratunkowym dla humana i dlatego zmniejszenie odpychania zombie było trochę nie przemyślane. Powinno być zwiększone na tyle aby móc przeładować broń. A jak nie to chociaż zwiększyć obrażenia z tych broni. Co do shotguna to fajno nie mam przeciwwskazań . Jeśli chodzi o vipa to fajnie jakbyście dodali dla vipa pro podwójny skok. Pogram trochę to będę mógł jeszcze coś opisać. I dodać propozycję
×
×
 • Create New...