Rangę, jaką chciałbym otrzymać: Admin serwara ONLY DD2 CS 1.6
Imię: Kacper. Aktualny wiek: 15lat.
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: Zacznę od tego, że chciałbym pomóc administracji. Jak dobrze wiemy, nie zawsze admin jest aktywny a w tym czasie przychodzą różni gracze a w większości cziterzy oraz "toksiki" którzy psują grę. Moim zdaniem przesiaduje na serwerze dużo czasu, i mogę pomóc administracji w "wyłapywaniu" niechcianych graczy. Podając dalej dobrze dogaduje się z ludźmi na serwerze, moim zdaniem jestem komunikatywny.
Dodatkowe informacje: Jestem siatkarzem w klubie, chcę się rozwijać w tym kierunku. Oczywistą sprawą jest, że byłem już administratorem serwera, na sieci która upadła.
Pozdrawiam Kacper!