Skocz do zawartości
  • Postów

    1 284
  • Wpisów na chatbox

    12
  • Dołączył

Bodzio

Sponsor
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    13
  • Darowizny

    750.00 PLN 

Treść opublikowana przez Bodzio

  1. Zwiecie na nas, kurw(y) na nas sadzicie a my wszystkiego nie widzimy co się dzieje na serwerze nie mamy oczy dookoła głowy i nie widzimy wszystkiego. Wy jesteście tacy mądrzy bo admina nie macie a ciekawe jak admina byś miał czy ktoś na ciebie nie napierdala(ł) bo ona jest taki czy taki. Napiszecie na przykład na U@ że ten gracz blokował wejście do kampy ja tego nie widziałem ale dam mu bana a on później skargę pisze na przykład bo go wkurzał i dlatego napisał na U@. Zostaniesz adminem to zobaczysz jak to jest.
  2. Może ktoś wie jak wyłączyć napęd. Bo jak włożę płytę i zaraz ją wyciągnę to cały czas napęd chodzi bo płyta cały czas si kręci.
  3. Oki. Zobaczę czy się nagra. Dzięki za napisanie
  4. Siemka, czy może ktoś zna jakiś dobry program do nagrywania muzyki na płytę ? Bo mam Windows Media Player ale mi błąd wyskakuje że " Program Windows Media Player nie może nagrać plików. Jeżeli nagrywarka jest zajęta, zaczekaj na zakończenie bieżącego zadania, sprawdź, czy nagrywarka jest prawidłowo podłączona oraz czy zainstalowano najnowszy sterownik urządzenia" Czasami jest dobrze mogę nagrać płytę a czasami nie. Sterownik mam najnowszy zainstalowany bo sprawdzałem.
  5. Siemka
  6. 1. Kwestia do rozważenia: FrostNade Zgodzę się z tym 2. Kwestia do rozważenia: NapalmNade i Szaleństwo Zgodzę się z tym 3. Kwestia do rozważenia: lasery Zgodzę się z tym 4. Kwestia do rozważenia: HP i obrażenia Co do tej kwestii HP matki jak dla mnie może być tak jak jest. Może jak ktoś jest matką to żeby jakoś ta matka wyglądała inaczej, takim bossem by mogła być. 5. Kwestia do rozważenia: V.I.P Może być Co do granatu zarażającego można by było tak zrobić że można go użyć raz na rundę. Tak jak ktoś ma vipa ma 12 pkt zombie i 16000$ to żuci 3 razy granatem i prawie każdy jest zarażony. Albo też można zwiększyć cenę tego granatu z 5000$ do 10000$
  7. +2
  8. Bodzio

    [KOSZ] Hejj .:*

    Cześć
  9. jesteś tu nowy to od razu nie składaj podania. ale za nim chcesz złożyć podanie to musisz trochę pograć na serwerze którym chcesz złożyć podanie ale z nim wejdziesz na serwer to zapoznaj się z regulaminem serwera
  10. +2
  11. +1
  12. +1
  13. +1
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności