-
Postów
20 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez StriKeR
-
Wbij do nas na ts3 podam ci na pw ty tez wbij na ts3 ale narazie ja nie rekrutuje bo nie mam czasu.
-
Mamy do ciebie kilka pytan na ts. IP podam na pw. Ciebie rowniez zapraszamy na ts.
-
Gratulacje! Przyjęty na stałe.
-
-
1. Nick w grze : #ranteR 2. ile masz lat: 14 3. Ile czasu grasz już na serwerze: tak roczek 4. Ile czasu jesteś wstanie poświęcić na grę: 4h 5. Dlaczego my?: Widzę że jesteście grupą która prowadzi rekrutację i zachęca do złożenia podań więc no skorzystam 6. Coś o sobie: Mam na imię Marcel mam 14 lat, interesuje się informatyka pochodzę z Wielkopolski. 7. Umiejętność strzelania (0-10): tak 8,5/10 8. Umiejętność kierowania (0-10): 7/10 drajwer pro 9. Umiejętność latania (0-10): 8/10 10. .Jakiem graczem jesteś (dziennym/nocnym): pykam do 23 11. Dołożyłbyś się do bazy: Czasami 12. W jakich grupach grałeś przed złożeniem podania?:. US (Qb XDDDDD) vin, bg, dC , SW , i prawdopodobnie jeszcze inne grupki
-
Nick w grze: rapisher Login: Striker Wiek: 14 Coś o sobie: [ Najlepiej kilka zdań ]: Mam na imię Marcel. Mam 14 lat, interesuję się informatyką oraz bardzo lubię grać w piłkę nożną. Jak dobrze: [ 1 --> 10 ] Prowadzisz pojazd lądowy: 6,5/10 Prowadzisz pojazd powietrzny: 7/10 Strzelasz: 7,5/10 Twoje aktualne KD Ratio: NIE MA!! Staż gry na DayZ: rok Staż gry na serwerze: rok! Dlaczego wybrałeś Death Crew ?: Chciałbym powrócić do waszej grupy grałem w niej i nie mam z kim grać a jesteście ogarniętą grupą która rekrutuje i jest zgraną drużyną, oraz jesteście ogarnięci. Twoje poprzednie grupy ?: dC^, vin , qb , .d5x^, BG Ile czasu mógłbyś poświęcić na grę ?: 3-4/5h Można na ciebie liczyć w sprawie składek ?: Czasami Ps. Chce wrócić do grupy, odszedłem po prostu bez powodu nie wiem jak mogłem to zrobić naprawdę was przepraszam i chce dalej być w waszej grupie. Pozdrawiam całą grupę dC^!
-
rezygnuje
-
Nick na serwerze: Hed*(( Wiek: 14 Stosunek zabójstw do śmierci (np. 120/32): zabójstw 49 śmierci 83 (dokładnie nie wiem, narazie nie mam czasu żeby wejść jak wejdę zedytuje) Jak długo grasz na serwerze?: Około 50 h Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę?: 4h W jakich grupach byłeś przed napisaniem podania?: dC^, vin , QB , BG , .d5x^ i grupa ktora zrobilem czyli noobsy Coś o sobie (minimum 3 zdania): Czy jakby zaistniałaby sytuacja, gdzie będzie trzeba zapłacić składkę można na ciebie liczyć?: Czasami Umiejętność Kierowania pojazdu lądowego?: (1-10) 6/10 Umiejętność Strzelania?: (1-10) 7/10 Umiejętność prowadzenia pojazdów powietrznych?: (1-10) 8/10 Kierowca czy Strzelec?: Strzelec! Czy posiadasz Team Speak 3 oraz sprawny mikrofon?: Tak ps. i tak mnie nie dodacie
-
Nick: Str!K3R Login: Striker Imię: Marcel Wiek: 14 Twoje KDR: Około 49 killi, dawno nie grałem a dedow 76 headshotów: 19 (postaram się poprawić!) Czy posiadasz sprawny mikrofon i ts3? Tak, mam. Jak często grasz na serwerze: 3-4h Od kiedy grasz na serwerze: Od tamtej edycji. Od kiedy grasz w DayZ: 1 rok, a w mta juz 2 lata. Umiejętność pilotowania (0-10): 8/10 Umiejętność strzelania: (oczywiscie na dayz) 8/10 Umiejętność kierowania pojazdów: 8/10 Znajomość mapy: 8,5/10 W jakich grupach byłeś? dC^, QB^,.d5x^,BG,vin Czy będziesz aktywny na wydarzeniach takich jak reset pojazdów?: No a jak xdd Kierowca czy strzelec? To i to. Opisz siebie w paru zdaniach: Mam na imię Marcel. Mam 14 lat. Interesuję się informatyką. Lubię grać w gry komputerowe, mieszkam w Wielkopolsce.
-
Rezygnuje z podania
-
Nick: Str!K3R Wiek: 14 W jakich ekipach grałeś i dlaczego odszedłeś/zostałeś wyrzucony: BG - nieprzejscie okresu probnego dC^- odejscie QB^- odejscie vin.-nwm czemu mnie wywalili chyba za mala aktywnosc - .d5x^- brak aktywności Będziesz dokładać się do składek: Czasami Dlaczego 2137: Wybieram 2137 dlatego bo uwazam was za ogarnieta grupe ktora jest zgrana ekipa W czym czujesz się najlepszym (strzelanie, kierowanie, latanie etc.): Obojetnie Co najmniej 3 zdań o sobie: Mam na imie Marcel. Mam 14 lat. Interesuje sie informatyka, sportem i elektroniką.
-
1. Nick na serwerze: Str!K3R 2. Wiek:. 14 3. Aktualne (Kille Heady Dedy) 40 killi!!!!! i 70 dedow!! 4. Jak długo grasz na serwerze? Godziny:. Na tym serwerze 17h 5. W jakich grupach grałeś przed złożeniem podania?:. dC, BG. 6. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę dziennie?:. 5h 7. Posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: . Posiadam sprawny mikrofon i ts3. 8. Kierowca czy strzelec: . Strzelec -Umiejętność strzelania: (1-10) 7/10 -Umiejętność prowadzenia Pojazdami: .(1-10) 8/10 -Znajomość mapy: (1-10) 8/10 -Umiejętność pilotażu: (1-10) 7/10
-
1. Nick na serwerze: Str!K3R 2. Wiek:. 14 3. Aktualne (Kille Heady Dedy) Miałem około 10 ale z dedami to tu wam nie odpowiem. 4. Jak długo grasz na serwerze? Godziny:. Na tym serwerze 17h 5. W jakich grupach grałeś przed złożeniem podania?:. dC, BG. 6. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę dziennie?:. 5h 7. Posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: . Posiadam sprawny mikrofon i ts3. 8. Kierowca czy strzelec: . Strzelec -Umiejętność strzelania: (1-10) 7/10 -Umiejętność prowadzenia Pojazdami: .(1-10) 8/10 -Znajomość mapy: (1-10) 8/10 -Umiejętność pilotażu: (1-10) 7/10
-
1. Nick na serwerze: Str!KeR 2. Wiek: 14 3. Stosunek zabójstw do śmierci (np. 120/32) około 30 killi (nie mogę sprawdzić, serwer zamknięty) 4. Jak długo grasz na serwerze?: 1 rok (od tamtej edycji) 5. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę?: 5-4h 6. W jakich grupach byłeś przed napisaniem podania?: BG,vin,dC^,QB 7. Coś o sobie (minimum 3 zdania): Mam na imię Marcel. Mam 14 lat. Interesuję się informatyką. Lubię grać na komputerze. Lubię pożartować i pośmiać się. 8. Czy jakby zaistniałaby sytuacja, gdzie będzie trzeba zapłacić składkę można na ciebie liczyć?: Jak mam hajs 9. Twoje umiejętności: - Umiejętność Kierowania pojazdu lądowego?: (1-10) 8/10 - Umiejętność Strzelania?: (1-10) 7/10 - Umiejętność pilotażu?: (1-10) 8/10 10. Kierowca czy Strzelec?: To i to. 11. Czy posiadasz ts3 oraz sprawny mikrofon?: Posiadam ts3 oraz sprawny mikrofon.
-
rezygnuje
-
>Nick na serwerze: Str!KeR >Imię: Marcel >Wiek: 14 >Jak często grasz na serwerze: teraz srednio ale tak 5h dziennie >Staż gry na Fragujemy: 1 rok >W jakich grupach byłeś przed napisaniem do nas: vin,BG,dC^,QB >Dlaczego postanowiłeś napisać do nas podanie: Postanowiłem napisać do was podanie dlatego bo jesteście ogarnięta grupą i zgraną ekipą. Twoje umiejętności: >Jeździsz [1-10]: 8/10 >Latasz [1-10]: 7,5/10 >Znasz mapę [1-10]: 8/10 >Strzelasz [1-10]: 7/10
-
1. Nick na serwerze: Str!K3R 2. Wiek:. 14 3. Aktualne (Kille Heady Dedy) Miałem około 10 ale z dedami to tu wam nie odpowiem. 4. Jak długo grasz na serwerze? Godziny:. Na tym serwerze 17h 5. W jakich grupach grałeś przed złożeniem podania?:. dC, BG. 6. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę dziennie?:. 5h 7. Posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: . Posiadam sprawny mikrofon i ts3. 8. Kierowca czy strzelec: . Strzelec -Umiejętność strzelania: (1-10) 7/10 -Umiejętność prowadzenia Pojazdami: .(1-10) 8/10 -Znajomość mapy: (1-10) 8/10 -Umiejętność pilotażu: (1-10) 7/10
-
Zajcu wbijesz na serwer i dodasz?
-
1. Nick na serwerze: Striker 2. Wiek: 14 3. Czy posiadasz sprawny TS3 i mikrofon? (TAK/NIE): Posiadam sprawny mikrofon oraz teamspeaka 3. 4. Umiejętność kierowania pojazdami(0-10): 8/10 5. Umiejętność latania (0-10): 7/10 6. Umiejętność strzelania (0-10): 7/10 7. Znajomość mapy (0-10): 8/10 8. Staż na serwerach DayZ: 1 rok 9. Ile czasu możesz poświęcić dziennie na grę?: 5 godzin z małą przerwą. 10. Składki na bazę,skrzynkę,skina. (TAK/NIE): Tak. 11.Coś o sobie (2-3 zdania): Nazywam się Marcel. Mam 14 lat. Interesuję się informatyką. Lubię sport, oraz grę na komputerze.
-
Nick w grze: .::Str!K3R.:: Login: Striker Wiek: 14 lat. Coś o sobie: [ Najlepiej kilka zdań ] Mam na imię Marcel. Mam 14 lat. Lubię grać na komputerze, oraz w piłkę nożną. interesuje się sportem, informatyką. Jestem spokojny. Jak dobrze: [ 1 --> 10 ] Prowadzisz pojazd lądowy: 8,5/10 Prowadzisz pojazd powietrzny: 7/10 Strzelasz: Bardziej wole być kierowcą, ale jeśli chodzi o strzelanie, to 7,5/10 Twoje aktualne KD Ratio: Nie grałem teraz na serwerze, ale na tamtej edycji miałem jakoś 2.60 Staż gry na DayZ: 1 rok Staż gry na serwerze: 1 rok Dlaczego wybrałeś Death Crew ?: [ Najlepiej kilka powodów ] Wybrałem Death Crew dlatego, bo szukam ogarniętej grupy z którą mógłbym grać. Twoje poprzednie grupy: PuchatekTeam Ile czasu mógłbyś poświęcić na grę ? 5 godzin Można na ciebie liczyć w sprawie składek? Oczywiście że można. Mogę dać coś na składkę.
