Skocz do zawartości
  • Postów

    20
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

StriKeR

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Imię
    Marcel
  • Płeć
    mężczyzna

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    .::Str!K3R.::
  • Ulubiony serwer
    MTA:DayZ
  • Gram na serwerach
    MTA - DayZ

Sprzęt fragowicza

  • System
    Windows 10

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia StriKeR

Regularny Fragowicz

Regularny Fragowicz (8/14)

  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 2

Reputacja

  1. Wbij do nas na ts3 podam ci na pw ty tez wbij na ts3 ale narazie ja nie rekrutuje bo nie mam czasu.
  2. Mamy do ciebie kilka pytan na ts. IP podam na pw. Ciebie rowniez zapraszamy na ts.
  3. Gratulacje! Przyjęty na stałe.
  4. 1. Nick w grze : #ranteR 2. ile masz lat: 14 3. Ile czasu grasz już na serwerze: tak roczek 4. Ile czasu jesteś wstanie poświęcić na grę: 4h 5. Dlaczego my?: Widzę że jesteście grupą która prowadzi rekrutację i zachęca do złożenia podań więc no skorzystam 6. Coś o sobie: Mam na imię Marcel mam 14 lat, interesuje się informatyka pochodzę z Wielkopolski. 7. Umiejętność strzelania (0-10): tak 8,5/10 8. Umiejętność kierowania (0-10): 7/10 drajwer pro 9. Umiejętność latania (0-10): 8/10 10. .Jakiem graczem jesteś (dziennym/nocnym): pykam do 23 11. Dołożyłbyś się do bazy: Czasami 12. W jakich grupach grałeś przed złożeniem podania?:. US (Qb XDDDDD) vin, bg, dC , SW , i prawdopodobnie jeszcze inne grupki
  5. Nick w grze: rapisher Login: Striker Wiek: 14 Coś o sobie: [ Najlepiej kilka zdań ]: Mam na imię Marcel. Mam 14 lat, interesuję się informatyką oraz bardzo lubię grać w piłkę nożną. Jak dobrze: [ 1 --> 10 ] Prowadzisz pojazd lądowy: 6,5/10 Prowadzisz pojazd powietrzny: 7/10 Strzelasz: 7,5/10 Twoje aktualne KD Ratio: NIE MA!! Staż gry na DayZ: rok Staż gry na serwerze: rok! Dlaczego wybrałeś Death Crew ?: Chciałbym powrócić do waszej grupy grałem w niej i nie mam z kim grać a jesteście ogarniętą grupą która rekrutuje i jest zgraną drużyną, oraz jesteście ogarnięci. Twoje poprzednie grupy ?: dC^, vin , qb , .d5x^, BG Ile czasu mógłbyś poświęcić na grę ?: 3-4/5h Można na ciebie liczyć w sprawie składek ?: Czasami Ps. Chce wrócić do grupy, odszedłem po prostu bez powodu nie wiem jak mogłem to zrobić naprawdę was przepraszam i chce dalej być w waszej grupie. Pozdrawiam całą grupę dC^!
  6. rezygnuje
  7. Nick na serwerze: Hed*(( Wiek: 14 Stosunek zabójstw do śmierci (np. 120/32): zabójstw 49 śmierci 83 (dokładnie nie wiem, narazie nie mam czasu żeby wejść jak wejdę zedytuje) Jak długo grasz na serwerze?: Około 50 h Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę?: 4h W jakich grupach byłeś przed napisaniem podania?: dC^, vin , QB , BG , .d5x^ i grupa ktora zrobilem czyli noobsy Coś o sobie (minimum 3 zdania): Czy jakby zaistniałaby sytuacja, gdzie będzie trzeba zapłacić składkę można na ciebie liczyć?: Czasami Umiejętność Kierowania pojazdu lądowego?: (1-10) 6/10 Umiejętność Strzelania?: (1-10) 7/10 Umiejętność prowadzenia pojazdów powietrznych?: (1-10) 8/10 Kierowca czy Strzelec?: Strzelec! Czy posiadasz Team Speak 3 oraz sprawny mikrofon?: Tak ps. i tak mnie nie dodacie
  8. Nick: Str!K3R Login: Striker Imię: Marcel Wiek: 14 Twoje KDR: Około 49 killi, dawno nie grałem a dedow 76 headshotów: 19 (postaram się poprawić!) Czy posiadasz sprawny mikrofon i ts3? Tak, mam. Jak często grasz na serwerze: 3-4h Od kiedy grasz na serwerze: Od tamtej edycji. Od kiedy grasz w DayZ: 1 rok, a w mta juz 2 lata. Umiejętność pilotowania (0-10): 8/10 Umiejętność strzelania: (oczywiscie na dayz) 8/10 Umiejętność kierowania pojazdów: 8/10 Znajomość mapy: 8,5/10 W jakich grupach byłeś? dC^, QB^,.d5x^,BG,vin Czy będziesz aktywny na wydarzeniach takich jak reset pojazdów?: No a jak xdd Kierowca czy strzelec? To i to. Opisz siebie w paru zdaniach: Mam na imię Marcel. Mam 14 lat. Interesuję się informatyką. Lubię grać w gry komputerowe, mieszkam w Wielkopolsce.
  9. Rezygnuje z podania
  10. Nick: Str!K3R Wiek: 14 W jakich ekipach grałeś i dlaczego odszedłeś/zostałeś wyrzucony: BG - nieprzejscie okresu probnego dC^- odejscie QB^- odejscie vin.-nwm czemu mnie wywalili chyba za mala aktywnosc - .d5x^- brak aktywności Będziesz dokładać się do składek: Czasami Dlaczego 2137: Wybieram 2137 dlatego bo uwazam was za ogarnieta grupe ktora jest zgrana ekipa W czym czujesz się najlepszym (strzelanie, kierowanie, latanie etc.): Obojetnie Co najmniej 3 zdań o sobie: Mam na imie Marcel. Mam 14 lat. Interesuje sie informatyka, sportem i elektroniką.
  11. 1. Nick na serwerze: Str!K3R 2. Wiek:. 14 3. Aktualne (Kille Heady Dedy) 40 killi!!!!! i 70 dedow!! 4. Jak długo grasz na serwerze? Godziny:. Na tym serwerze 17h 5. W jakich grupach grałeś przed złożeniem podania?:. dC, BG. 6. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę dziennie?:. 5h 7. Posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: . Posiadam sprawny mikrofon i ts3. 8. Kierowca czy strzelec: . Strzelec -Umiejętność strzelania: (1-10) 7/10 -Umiejętność prowadzenia Pojazdami: .(1-10) 8/10 -Znajomość mapy: (1-10) 8/10 -Umiejętność pilotażu: (1-10) 7/10
  12. 1. Nick na serwerze: Str!K3R 2. Wiek:. 14 3. Aktualne (Kille Heady Dedy) Miałem około 10 ale z dedami to tu wam nie odpowiem. 4. Jak długo grasz na serwerze? Godziny:. Na tym serwerze 17h 5. W jakich grupach grałeś przed złożeniem podania?:. dC, BG. 6. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę dziennie?:. 5h 7. Posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: . Posiadam sprawny mikrofon i ts3. 8. Kierowca czy strzelec: . Strzelec -Umiejętność strzelania: (1-10) 7/10 -Umiejętność prowadzenia Pojazdami: .(1-10) 8/10 -Znajomość mapy: (1-10) 8/10 -Umiejętność pilotażu: (1-10) 7/10
  13. 1. Nick na serwerze: Str!KeR 2. Wiek: 14 3. Stosunek zabójstw do śmierci (np. 120/32) około 30 killi (nie mogę sprawdzić, serwer zamknięty) 4. Jak długo grasz na serwerze?: 1 rok (od tamtej edycji) 5. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę?: 5-4h 6. W jakich grupach byłeś przed napisaniem podania?: BG,vin,dC^,QB 7. Coś o sobie (minimum 3 zdania): Mam na imię Marcel. Mam 14 lat. Interesuję się informatyką. Lubię grać na komputerze. Lubię pożartować i pośmiać się. 8. Czy jakby zaistniałaby sytuacja, gdzie będzie trzeba zapłacić składkę można na ciebie liczyć?: Jak mam hajs 9. Twoje umiejętności: - Umiejętność Kierowania pojazdu lądowego?: (1-10) 8/10 - Umiejętność Strzelania?: (1-10) 7/10 - Umiejętność pilotażu?: (1-10) 8/10 10. Kierowca czy Strzelec?: To i to. 11. Czy posiadasz ts3 oraz sprawny mikrofon?: Posiadam ts3 oraz sprawny mikrofon.
  14. rezygnuje
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności